Medale metalowe

Personalizowane medale z metalu o niepowtarzalnych kompozycjach, formach, z dedykowaną grafiką. Nieodlewane (bez wykonywania matryc) uzyskują każdy kształt i kolor – wg życzenia Klienta.

ODWIEDŹ STRONĘ

 

Statuetki i trofea

Wyjątkowe statuetki i trofea z indywidualnym nadrukiem, grawerem, dowolną dedykacją. Wykonane z materiałów najlepszej jakości skomponowanych w ciekawy, fantazyjny sposób. Wyróżnia je niepowtarzalny wzór łączący tradycyjną elegancję i nowoczesną formę.

ODWIEDŹ STRONĘ

Produkcja medali

Niepowtarzalne medale na zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Od tanich medali o prostych formach, po klasyczne medale jedno- i dwustronne, z dowolnym nadrukiem w każdym kolorze i ekskluzywne o skomplikowanych kształtach na wyjątkowe okazje.

ODWIEDŹ STRONĘ

 

Tablice i szyldy

Ekskluzywne szyldy i tablice reklamowe, informacyjne i pamiątkowe do oznakowania nowoczesnych firm, lokali biurowych, restauracji oraz klimatycznych karczm, barów czy ośrodków wypoczynkowych. Wykonane z drewna, tworzyw sztucznych i materiałów łączonych.

ODWIEDŹ STRONĘ

Tablice unijne

Tablice unijne informacyjne i pamiątkowe, zewnętrzne i wewnętrzne w ramach nowych programów unijnych (2014-2020). Pod każdym względem dostosowane do nowych wytycznych UE, naścienne i wolnostojące, z montażem i dowozem na terenie Polski.

ODWIEDŹ STRONĘ

 

Naczynia drewniane

Ręcznie wykonane naczynia z pięknego, naturalnego drewna. Unikatowe produkty powstałe z połączenia szlachetnego materiału, artystycznego kunsztu i rzemieślniczej precyzji.

ODWIEDŹ STRONĘ