Unikatowe statuetki i medale - Modern Forms 2017
Unikatowe statuetki i medale – katalog Modern Forms 2017
10 lutego 2017
Praca dla Specjalisty ds. Marketingu oferta
Oferta pracy – Specjalista ds. Marketingu
28 marca 2017
Pokaż wszystkie
Oferta pracy grafik kreatywny w Modern Forms

Obecnie poszukujemy:

KREATYWNEGO grafika

GDZIE?

Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie).
Zapewniamy dojazd z Rzeszowa, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc, Krosna, Jasła i Brzozowa.

OCZEKIWANIA:

  • kreatywność i pozytywne nastawienie,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku grafika komputerowego minimum 2 lata,
  • doświadczenie w projektowaniu reklam i poligrafii,
  • znajomość oprogramowania: Illustrator CC, Photoshop 6/CC, Corel 16.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie produktów: medali, statuetek, szyldów, tablic,
  • pracę w kreatywnym zespole nad nowymi innowacyjnymi produktami (produkowanymi w nowoczesnej i innowacyjnej technologii),
  • projektowanie prototypów produktów,
  • przygotowanie projektów do produkcji,
  • dokumentacja wykonywanych projektów.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:

  • Pracę w dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole.
  • Motywacyjny system premiowy.
  • Możliwości zwiększania własnych kwalifikacji.
  • Rozwijającą pracę przy projektach w technologii, w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 2500 – 4500 zł w zależności od kompetencji,
  • 8-godzinny /5-dniowy tydzień pracy,
  • dojazd do miejsca pracy z Rzeszowa, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc, Krosna, Jasła i Brzozowa lub refundację kosztów dojazdu,
  • komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (stacja graficzna, najnowsze oprogramowanie).

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:
praca@modernforms.pl  dodając w tytule REKRUTACJA.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Odwiedź nas na:

• FB: https://www.facebook.com/modernforms.eu/
• Linkedin: https://www.linkedin.com/company/modern-forms
• G+ https://plus.google.com/113870615884706364777

ŚMIAŁO! DOŁĄCZ DO FAJNEGO ZESPOŁU