Oferta pracy grafik kreatywny w Modern Forms
Oferta pracy – KREATYWNY GRAFIK
17 marca 2017
Drukarka UV
Modern Forms pierwszą firmą w Polsce z dwiema drukarkami Impala 2 drugiej generacji
12 maja 2017
Pokaż wszystkie
Praca dla Specjalisty ds. Marketingu oferta

Poszukujemy:

SPECJALISTY DS. MARKETINGU

GDZIE?

Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie).
Zapewniamy dojazd z Rzeszowa, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc, Krosna, Jasła i Brzozowa.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie przy tworzeniu ogólnopolskich kampanii marketingowych,
  • doświadczenie w budowaniu zespołu marketingowego i umiejętności zarządcze,
  • praktyczna znajomość narzędzi PR i marketingu,
  • dobra znajomość technik e-marketingowych.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i odpowiedzialność za kompleksową realizację działań marketingowych w firmie,
  • nadzór nad marketingiem OFF-LINE I ON-LINE,
  • prowadzenie i nadzór kampanii marketingowych,
  • aktywne analizowanie rynku oraz aktualnych trendów,
  • budowa zespołu ds. marketingu,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi wspierającymi działania marketingowo-promocyjne,
  • raportowanie oraz analiza postępu prac.

 CO MOŻESZ ZYSKAĆ:

  • pracę w dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole,
  • motywacyjny system premiowy,
  • możliwości zwiększania własnych kwalifikacji,
  • rozwijającą pracę przy projektach w technologii, w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 2500 – 4500 zł w zależności od kompetencji,
  • 8-godzinny /5-dniowy tydzień pracy,
  • dojazd do miejsca pracy z: Rzeszowa, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc, Krosna, Jasła i Brzozowa lub refundację kosztów dojazdu,
  • komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (stacja graficzna, najnowsze oprogramowanie).

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:
praca@modernforms.pl  podając w tytule REKRUTACJA.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).