Praca dla Specjalisty ds. Marketingu oferta
Oferta pracy – Specjalista ds. Marketingu
28 marca 2017
Drukarka UV
Modern Forms pierwszą firmą w Polsce z dwiema drukarkami Impala 2 drugiej generacji
12 maja 2017
Pokaż wszystkie
Praca dla operatora lasera

Firma Modern Forms poszukuje pracownika na stanowisko:

 Operator Lasera/urządzeń CNC

GDZIE?

Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie).

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
  • doświadczenie w pracy jako operator urządzeń CNC,
  • gotowość do pracy zmianowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • produkcja komponentów o wysokim poziomie jakości zgodnie ze specyfikacją i rysunkami,
  • przygotowanie lasera do cięcia – konfiguracja,
  • kontrola i utrzymanie lasera w ruchu w celu zapewnienia sprawności technicznej,
  • zapewnienie skutecznego przepływu informacji,
  • dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:

  • pracę w dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze i w pozytywnym zespole,
  • motywacyjny system premiowy,
  • możliwości zwiększania własnych kwalifikacji,
  • rozwijającą pracę przy projektach w technologii, w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

 OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • 8-godzinny czas pracy w systemie zmianowym,
  • komfort pracy związany z dobrą (opartą na systemach informatycznych) organizacją pracy.

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:

praca@modernforms.pl  podając w tytule REKRUTACJA.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).