Biegiem w nadchodzący sezon

Modern Forms2021-02-26
medale na zamowieniestatuetki na zamowienie

Organizujesz wiosną lub latem zawody dla biegaczy i zależy Ci na nagrodach jedynych w swoim rodzaju? Rzuć nam wyzwanie! Stworzymy dla Ciebie spersonalizowane medale i statuetki, które w 100% oddadzą charakter Twojej imprezy. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje z kategorii BIEGI i zainspiruj się.

Niezależnie od pory roku, pogody czy stopnia zaawansowania biegać może każdy. Aby się o tym przekonać, wystarczy wyjść z domu. To właśnie prawdziwa siła sportu! Jak pokazał miniony rok, pasjonatów biegania nie zatrzymała nawet pandemia, o czym świadczy ogromna liczba biegów wirtualnych zorganizowanych w zeszłym sezonie na całym świecie. 

Nowy sezon biegacze na START!

W nadchodzący sezon patrzymy pozytywnie wirtualnie czy stacjonarnie wiemy, że biegaczy połączy jedno: miłość do sportu i aktywność fizyczna ładująca akumulatory pozytywną energią. Miłośnicy biegów pracę nad formą, którą zweryfikuje nadchodzący sezon, rozpoczęli długo przed nadejściem wiosny. My również szykujemy się do pracy medale i statuetki dla biegaczy to rodzaj nagród, których każdego roku produkujemy najwięcej. Już czekamy na kolejne projekty, a tymczasem z dumą pokazujemy nasze wybrane realizacje z minionych sezonów.  

Wielkie, osobiste zwycięstwa zasługują na wyjątkową oprawę. Nagroda to ukoronowanie trudu włożonego w przygotowanie do zawodów, ale liczy się jedno emocje,  które towarzyszą na mecie uczestnikom tych wydarzeń! Gdy rozpoczynamy pracę nad kolejnym zamówieniem, myślimy właśnie o tych chwilach.

Zrób wrażenie na uczestnikach Twoich zawodów 

Zamawiając u nas, masz gwarancję: 

  • unikatowych medali i statuetek dostosowanych do Twojej imprezy,
  • produktów w dowolnym kształcie i pełnej palecie barw, z oryginalnymi ażurami i formami przestrzennymi,
  • nadruku z efektem 3D, który wyczujesz pod opuszkami palców, 
  • możliwość personalizacji (różne kategorie biegów, miejsca i inne).

Jesteśmy tu dla Ciebie. Na każde Twoje pytanie odpowie indywidualny opiekun Twojego zamówienia, który będzie z Tobą w stałym kontakcie od pierwszej rozmowy po samo wydarzenie.

Chcesz zobaczyć więcej naszych medali dla biegaczy? Zajrzyj tutaj.

Masz pytanie? Czekamy na Twoją wiadomość.