MEDALE Z RÓŻNYCH
MATERIAŁÓW

Niepowtarzalne medale na zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Od tanich medali o prostych formach, po klasyczne medale jedno- i dwustronne, z dowolnym nadrukiem w każdym kolorze i ekskluzywne o skomplikowanych kształtach na wyjątkowe okazje. Dzięki wykorzystaniu naszej autorskiej technologii teksturowania przestrzennego uzyskujemy efekt 3D.

ODWIEDŹ STRONĘ

Statuetki i trofea

Wyjątkowe statuetki i trofea z indywidualną grafiką, grawerem, dowolną dedykacją. Wykonane z materiałów najlepszej jakości skomponowanych w ciekawy, fantazyjny sposób. Wyróżnia je niepowtarzalny wzór łączący tradycyjną elegancję i nowoczesną formę.

ODWIEDŹ STRONĘ

OTWIERACZE NA ZAMÓWIENIE

Nasze otwieracze wykonujemy z wykorzystaniem autorskiej technologii teksturowania przestrzennego, dzięki czemu możemy sprostać nawet najbardziej nietypowym wyzwaniom.

ODWIEDŹ STRONĘ

Tablice unijne

Tablice unijne informacyjne i pamiątkowe, zewnętrzne i wewnętrzne w ramach nowych programów unijnych (2014-2020). Pod każdym względem dostosowane do nowych wytycznych UE, naścienne i wolnostojące, z montażem i dowozem na terenie Polski.

ODWIEDŹ STRONĘ

Tablice i szyldy

Ekskluzywne szyldy i tablice reklamowe, informacyjne i pamiątkowe do oznakowania nowoczesnych firm, lokali biurowych, restauracji oraz klimatycznych karczm, barów czy ośrodków wypoczynkowych. Wykonane z drewna, tworzyw sztucznych i materiałów łączonych.

ODWIEDŹ STRONĘ