Ekskluzywne statuetki dla Najlepszych Pracodawców 2016

Modern Forms2016-11-30

Program Najlepsi Pracodawcy po raz kolejny wyróżnił i nagrodził firmy, które tworzą szczególnie angażujące miejsca pracy i takie środowisko zatrudnienia, w którym pracownicy mogą swobodnie się rozwijać i realizować. Przedsięwzięcie organizowane i prowadzone przez Aon Hewitt łączy się ściśle z największą w Polsce i najbardziej kompleksową diagnozą zaangażowania pracowników – jak dotąd przebadano ponad 100 firm i 350 tys. pracowników w Polsce.

W organizowanym przez Aon Hewitt programie Najlepsi Pracodawcy zwyciężyły przedsiębiorstwa, które stawiają na angażujące i silne przywództwo, wiarygodną markę i sprawną organizację. Według badań Aon Hewitt, firmy które świadomie budują zaangażowanie pracowników, osiągają zdecydowanie lepsze wyniki finansowe oraz wyższą satysfakcję klientów. Dzięki trosce firmy o odpowiednie środowisko zatrudnienia redukuje się w znaczny sposób wskaźnik rotacji pracowników, co wpływa na zwiększenie ogólnej jakości i efektywności pracy.

Nowoczesne statuetki na prestiżowe gale

Prestiżowe statuetki na prestiżową galę

Organizowane przez Aon Hewitt Forum Inspiracji Modern Employer odbyło się 26 października 2016 w Warszawie. Wydarzenie zwieńczył przegląd najlepszych praktyk w angażowaniu pracowników stosowanych przez firmy działające na polskim rynku oraz gala wręczenia nagród Najlepsi Pracodawcy 2016. Wśród ekspertów występujących na forum znaleźli sie m.in. Aon Hewitt, Google, LinkedIn, Synerise, D-RAFT, Oknoplast i GrowPoint. Podczas forum dzielono się najnowszymi trendami w budowaniu zaangażowania, innowacyjności, nowych technologii i adaptacji kultury start-up’ów.

Dowiedz się wszystkiego o WYJĄTKOWYCH STATUETKACH NA PRESTIŻOWE UROCZYSTOŚCI http://statuetki-trofea.pl/najlepsza-jakosc/

Podczas imprezy wyłoniono laureatów w trzech kategoriach: przedsiębiorstwa małe i średnie (zatrudniające do 250 pracowników), przedsiębiorstwa duże (w których zatrudnienie znajduje od 250 do 1000 osób) oraz firmy bardzo duże (zatrudniające powyżej 1000 pracowników).

Prestiżowe statuetki w rękach Najlepszych Pracodawców 2016

Wśród zwycięzców znalazły się największe polskie firmy takie jak Hipp, Keller, Liberty Ubezpieczenia, Link4, Nutricia czy Grupa Lux Med, a ich przedstawiciele odebrali wyjątkowe statuetki pamiątkowe, wykonane na specjalne zamówienie dla Aon Hewitt, wykonane według projektu Tomasza Zalewy.

Unikatowe statuetki na wyjątkowe imprezy i prestiżowe eventy

Do rąk uczestników programu Najlepsi Pracodawcy 2016 trafiły szczególne wyróżnienia – nowoczesne, prestiżowe statuetki, wykonane według oryginalnego projektu i z najwyższej jakości materiałów.

Statuetki dla Najlepszych Pracodawców 2016 wyróżnia niezwykła elegancja i najwyższa estetyka. Staranne wykończenie i precyzyjna obróbka sprawiają, że nasze produkty prezentowały się zachwycająco i doskonale oddawały charakter tej wyjątkowej imprezy.

Na podstawie statuetki, wykonanej z chromoniklu pomalowanego na grafitowy kolor, umieszczony został napis – nazwa wyróżnionej firmy oraz kategoria, w której odniosła sukces. Na niej znajduje się niezwykle oryginalna bryła, wykonana ze szkła o grubości 3 cm, zabarwionego na czerwono. Całość prezentuje się niezwykle luksusowo i świetnie oddaje charakter prestiżowego eventu, jakim jest gala Najlepsi Pracodawcy, organizowana przez Aon Hewitt.

Jeśli szukasz ekskluzywnych statuetek firmowych na przyjęcie biznesowe, prestiżową galę czy event – skontaktuj się z nami.

KONTAKT https://modernforms.pl/nasza-marka/kontakt/