wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Naturalis

Kolekcja “Naturalis” powstała z fascynacji naturą i jej nieskończonymi możliwościami. Jako projektant, jestem czynnie zaangażowany w promowanie zrównoważonego designu. Mech chrobotek jest zbierany w sposób, który nie szkodzi środowisku, a jego trwałość i minimalne wymagania konserwacyjne czynią go materiałem przyjaznym dla planety. Produkty z tej kolekcji są tworzone z myślą o długowieczności i minimalnym wpływie na środowisko. Ta kolekcja to zdecydowanie jeden z moich ulubionych projektów.
Ola Soja

Statuetka Naturalis


Centralnym elementem statuetki Naturalis jest mech chrobotek umieszczony na korku z współgrającym panelem ze sklejki drewnianej. Front tworzy szklany panel z prostym, ale eleganckim nadrukiem. Całość statuetki osadzona jest na drewnianej podstawie w formie prostopadłościanu. Niezwykle minimalistyczna i efektowna statuetka Naturalis to prestiżowe trofeum na gale i eventy związane z ekologią oraz ochroną środowiska naturalnego.


wysokość 24 cm
szerokość 17cm
grubość 9 cm

Medal Naturalis


Delikatne nawiązanie do chrobotka pojawia się również w projekcie medalu. Wykonany ze stali nierdzewnej z drewnianym elementem, tworzy idealne dopełnienie kolekcji Naturalis. Teksturowany nadruk UV nawiązujący do ekologicznych akcentów i motywu przewodniego chrobotka, doskonale wpisuje się w cały projekt. Tasiemka w miodowej kolorystyce idealnie kontrastuje z materiałami wykorzystanymi do stworzenia tego wyjątkowego medalu.


wysokość 77 mm
szerokość 80 mm
grubość 6 mm

Brelok Naturalis


Do wykonania breloka z kolekcji Naturalis została wykorzystana ekologiczna sklejka z nadrukiem nawiązującym kształtem to trendów ekologicznych. Skórzany pasek dopełnia całości, tworząc bardzo elegancki gadżet.


wysokość 44 mm
szerokość 45 mm
grubość 4 mm

Wykorzystane materiały

Mech chrobotek

Szkło

Drewno

Stal

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!