Laserowe cięcie stali i druk UV w Modern Forms

Modern Forms2017-07-05
ciecie laserowenadruk na stali

Wraz z modernizacją parku maszynowego, Modern Forms do swojej oferty wprowadza nowe usługi. Należą do nich laserowe cięcie stali czarnej i nierdzewnej oraz nadruk na elementach metalowych.

Uzupełnieniem nowego portfolio usługowego jest możliwość zadruku wyciętych elementów grafiką pełnokolorową oraz autorska technologia teksturowania przestrzennego, pozwalająca na uzyskanie efektu 3D.

elementy cięte laserem modern forms

– Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty i wynoszeniem jakości świadczonych usług na nowy poziom. Dzięki inwestycjom w nowoczesny park maszynowy i innowacyjne technologie jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym zleceniom i wyzwaniom – mówi Marcin Bosek, CEO Modern Forms.

Cięcie stali laserem i druk UV

Laserowe cięcie stali wykonywane jest z pomocą technologii wykorzystywanych w nowoczesnych laserach światłowodowych KIMLA (zobacz: nowy laser KIMLA Flashcut w parku maszynowym Modern Forms). Dzięki temu firma jest w stanie wykonywać precyzyjne cięcia na stali nierdzewnej (o grubości od 2 do 8mm) czy stali czarnej (od 1 do 10mm).

Park maszynowy Modern Forms - swissQprint Impala 2 i laser KIMLA Flashcut

Modern Forms, jako pierwsza firma w Polsce, dysponuje dwiema, najwyższej klasy drukarkami UV swissQprint Impala 2. Możliwości maszyn połączone z autorską technologią teksturowania przestrzennego pozwalają na osiąganie efektu trójwymiarowości kolorowego druku, dzięki czemu klienci firmy mogą w pełni zrealizować swoją wizję.

Modern Forms nieustannie dąży do poszerzania swojego portfolio ofertowego i zwiększania jakości świadczonych na rzecz Klientów usług. Dzięki temu firma może podejmować się realizacji nietypowych, wymagających projektów o krótkim czasie realizacji.