Mała rzecz, a cieszy – wpinki, magnesy i breloki

Modern Forms2020-08-31
otwieracze na zamowienie

Jeżeli szukasz oryginalnego i dyskretnego sposobu na promocję swojej firmy, nieszablonowej identyfikacji uczestników swojego wydarzenia czy pomysłu na wyjątkowe pamiątki o wartości użytkowej wpinki, magnesy i breloki to strzał w dziesiątkę! Zobacz nasze realizacje i poznaj wszystkie zastosowania tych gadżetów reklamowych.   

Powiedz to wpinką!  

Jak wykorzystać nasze wpinki? Przypięte do marynarki pracowników będą subtelną formą promocji firmy podczas spotkań biznesowych. Mogą być również skutecznym sposobem na identyfikację uczestników podczas szkoleń, zjazdów oraz imprez okolicznościowych lub określenie przynależności do organizacji czy klubu sportowego. Dowolny, indywidualny kształt przypinki i nadruk w pełnej kolorystyce za pomocą teksturowania przestrzennego zapewnią Ci możliwość dopasowania do charakteru Twojego wydarzenia czy profilu firmy. Nasze przypinki są wykonane z metalu i zapinane na agrafkę lub z zapięciem na motylek. Zobacz nasze projekty i zainspiruj się: 

Daj się przyciągnąć do… magnesu!

Ten sprawdzony gadżet reklamowy zyskuje w naszym wykonaniu dzięki technice teksturowania przestrzennego, która gwarantuje precyzję nadruku i doskonały efekt końcowy. Indywidualna grafika i oryginalny kształt sprawią, że magnes może być również trafioną pamiątką z ważnych wydarzeń lub drobnym podarunkiem, np. dla gości weselnych z podziękowaniem za towarzyszenie Młodej Parze w dniu ślubu.  Wykonane przez nas magnesy posiadają mocowanie na magnes ferrytowy lub taśmę magnetyczną. Sprawdź i wybierz swój: 

Firmowy brelok do kluczy zawsze pod ręką! 

To najbardziej praktyczny gadżet, który jednocześnie posłuży promocji Twojej firmy. Podobnie jak wpinka może być wykorzystywany przez pracowników firmy lub posłużyć jako upominek dla Klientów. Stwórz brelok do kluczy ze swoim własnym wzorem i miej pewność, że Twój logotyp czy nazwa firmy będzie towarzyszyć posiadaczowi breloka podczas codziennych obowiązków! Pełna kolorystyka i dowolny kształt to nie wszystko. W przypadku breloków do kluczy możemy wybierać spośród różnych materiałów. Wykonamy dla Ciebie drewniane breloki w stylu eko, breloki w pleksi w pełnej kolorystyce czy breloki ze stali nierdzewnej. W produkcji breloków do mocowania używamy tzw. koluszka lub koluszka z łańcuszkiem. Jesteś ciekawy efektów? To nasze realizacje:

Zainspiruj się naszą galerią wpinek, breloków i magnesów

Masz pytanie dotyczące nietypowego breloka czy wpinki? Czekamy na Twoją wiadomość!