Jesteśmy tam, gdzie dzieje się najwięcej!

Modern Forms2019-07-19
medale na zamowieniemedale sportowestatuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Pierwsza połowa 2019 roku była dla nas wyjątkowo pracowita – w świat wysłaliśmy ponad 1300 paczek, zrealizowaliśmy ponad 900 zamówień dla niemal 860 klientów. Nasze medale, statuetki i otwieracze trafiły do rąk uczestników największych, najbardziej znanych imprez, były wręczane gwiazdom sportu, celebrytom, politykom i innym osobistościom.

Jesteśmy jednym z największych producentów medali i statuetek w Europie, dlatego z dumą chwalimy się najciekawszymi realizacjami. Zobaczcie, jak wiele fantastycznych wydarzeń mieliśmy możliwość wspierać swoimi produktami. Jesteście ciekawi, które polskie gwiazdy otrzymały nasze medale i statuetki? Popatrzcie niżej!

Wings for Life World Run Red Bull – poznański bieg w szczytnym celu

Rewelacyjna impreza – rewelacyjne medale! Specjalnie na zlecenie organizatorów poznańskiej edycji zawodów Wings for Life World Run Red Bull przygotowaliśmy aż 8200 medali.

To wyjątkowy bieg pod wieloma względami. Po pierwsze – środki z imprezy przeznaczone są na badania nad urazami rdzenia kręgowego i ich leczenia. Po drugie – zawodnicy startują bez założonego dystansu. „Metą” jest dla nich moment wyprzedzenia przez specjalny samochód, prowadzony przez wybitną osobowość świata sportu. Po trzecie – to bieg organizowany na całym świecie, a udział we wszystkich edycjach biorą rekordowe ilości biegaczy. Po czwarte – to impreza, której głównym celem jest jednoczenie, integracja osób zdrowych z mniej sprawnymi, mającymi ograniczenia fizyczne.

Możliwość produkcji medali na takie wydarzenie to wyjątkowo ekscytujące przedsięwzięcie. Możliwość produkcji medali na takie wydarzenie to dla nas ekscytujące przedsięwzięcie, a widok satysfakcji na twarzach sportowców, którzy pokonali własne ograniczenia – bezcenny.

Medale na Wings for Life World Run Red Bull

Statuetka Modern Forms w rękach naszych skoczków – Puchar Świata Zakopane 2019!

Tworzymy dla najlepszych! Pamiętacie te emocje, które towarzyszyły wszystkim Polakom w momencie dekoracji zwycięzców Pucharu Świata w 2019 roku? My pamiętamy doskonale, bo przeżywaliśmy je podwójnie! Tak – to właśnie naszej produkcji statuetkę otrzymali wybitni skoczkowie, zwycięzcy zakopiańskich zawodów!
Nasza statuetka zrobiła piorunujące wrażenie! Połączyliśmy nowoczesną formę z zakopiańskim folklorem. Statuetka składała się ze stalowych i drewnianych paneli, zdobionych grafiką wykonaną w technologii teksturowania przestrzennego. Jej zwieńczeniem był kryształ w kolorze odpowiadającym zajętemu na podium miejscu.

Statuetki Puchar Świata Zakopane 2019

Fundacja Otylii Jędrzejczak – stały klient, zaufany partner

Otylii Jędrzejczak nie trzeba nikomu przedstawiać – to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego sportu, mistrzyni olimpijska. Fantastyczny sportowiec, wyjątkowy człowiek. Założycielka fundacji wspierającej młodych sportowców, wdrażających innowacyjne metody treningowe – szukającej mistrzów w sporcie i życiu.
Z Fundacją Otylii mamy przyjemność pracować od 2015 roku. Fundacja wielokrotnie korzystała z naszych usług, wyprodukowaliśmy dla niej ponad 400 medali i 100 statuetek. Jesteśmy dumni z tego, że trafiły one do rąk młodych, utalentowanych sportowców i stanowiły dla nich dodatkowy bodziec motywacyjny. Wspieranie działalności Otylii Jędrzejczak to dla nas zaszczyt.

Medale sportowe Otylia Swim CUP Łódź

Bieg po Nowe Życie – wspieramy największe akcje charytatywne

Bieg w ważnym, szlachetnym celu. Bieg będący wyrazem solidarności i poparcia spraw ważnych, w których nie powinno być kompromisów. Bieg po życie – po nowe życie.
Na trasie Biegu po Nowe Życie pojawiły się największe gwiazdy polskiego kina, sportu i showbiznesu, które wraz z osobami po przeszczepach solidarnie dotarły do mety, promując w ten symboliczny sposób istotę przeszczepu narządów. Mały gest o wielkim znaczeniu. Ogromny krok w stronę zwiększania świadomości obywateli naszego kraju odnośnie transplantologii.
Dla Biegu po Nowe Życie w sumie przygotowaliśmy aż 670 medali! Otrzymali je wszyscy biegacze, w tym gwiazdy polskiego sportu, polityki i celebryci. Akcję swoim udziałem wspierają takie osobistości jak: Przemysław Saleta, Monika Pyrek, Otylia Jędrzejczak, Piotr Kupicha, Katarzyna Zielińska, Tomasz Karolak czy Grażyna Torbicka.
Medale Bieg po Nowe Życie, produkcja Modern Forms

Ekstremalne biegi – rekordowe ilości medali!

Jedna z największych, najciekawszych i najbardziej ekstremalnych imprez sportowych w Polsce. Zawody, które przyciągają tłumy. Biegi, w których nie liczy się tylko siła mięśni, ale też spryt, umiejętność współpracy, ogromna wytrwałość. Mowa oczywiście o Survival Race – fantastycznym miejskim biegu z przeszkodami, którego uczestnicy kolejny już raz dostali pamiątkowe medale naszej produkcji!

Na tegoroczną edycję Survival Race wysłaliśmy ponad 10000 sztuk medali, a łącznie od początku współpracy wyprodukowaliśmy aż 40000! Imponujące, prawda?

Medale Survival Race 2019

Ekskluzywne statuetki na prestiżową galę z okazji 20-lecia Dakar – Toyota Rzeszów

Jedna z naszych najciekawszych realizacji – wyjątkowo eleganckie statuetki biznesowe dla najbardziej zasłużonych pracowników podczas jubileuszowej uroczystości Dakar-Toyota Rzeszów. Statuetki, które wyrażały emocje, zamykały wspomnienia, przypominały o sukcesach i motywowały do jeszcze bardziej efektywnej pracy. Zrobiły ogromne wrażenie – zarówno na wyróżnionych pracownikach, jak i Zarządzie Dakar-Toyota Rzeszów.

O statuetkach na 20-lecie Toyota-Dakar Rzeszów pisaliśmy tutaj: https://statuetki-trofea.pl/statuetki-biznesowe-na-20-lecie-dakar-toyota-rzeszow/

Statuetki jubileuszowe 20-lecie Dakar – Toyota Rzeszów

Dołącz do grona naszych klientów – zapraszamy do współpracy!

Rzuć nam wyzwanie – zleć produkcję medali lub statuetek na swoją imprezę! Obsłużymy Cię kompleksowo i szybko, a stworzone przez nas produkty będą wisienką na torcie organizowanych przez Ciebie zawodów i wprawią w zachwyt wszystkich uczestników.

Co proponujemy?

  • W pełni personalizowane medale i statuetki, nawiązujące do motywu przewodniego imprezy, na dopasowanych taśmach, z niesamowitym nadrukiem 3D, o każdym kształcie.
  • Komplety: medale i statuetki spójne wizualnie.
  • Realizację zamówienia nawet w 5 dni roboczych.
  • Medale dopasowane do budżetu – w wersji ekonomicznej, klasycznej lub premium.
  • Możliwość zamówienia partiami, jeśli nie masz pewności, ilu medali potrzebujesz (wyprodukujemy je dla Ciebie w ratach).

Czekamy na Twój kontakt – zadzwoń lub napisz. Czekamy na wiadomość od Ciebie. Wybierz wygodny sposób kontaktu z naszym działem handlowym: https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Zdjęcia użyte we wpisie są własnością organizatorów. Zostały wykorzystane za ich zgodą.
https://www.facebook.com/SurvivalRace/
https://www.facebook.com/fundacjaotylii/
https://www.facebook.com/WingsForLifeWorldRun/
https://www.facebook.com/biegponowe/
https://www.facebook.com/toyotadakar/