Medale na zamówienie – kupuj partiami w Modern Forms

Modern Forms2017-09-28
medale na zamowienie

Obawiasz się, że medali nie wystarczy dla wszystkich? A może boisz się, że z powodu niskiej frekwencji koszty organizacji zawodów się nie zwrócą? Nie martw się, z nami zamówisz dokładnie tyle medali ile potrzebujesz!

Jak obniżyć koszty organizacji zawodów?

Organizatorzy wydarzeń sportowych nigdy nie mają pewności jakie będzie zainteresowanie zawodami. Pamiątkowe medale trzeba z reguły zamówić z wyprzedzeniem i zapłacić za całość z góry. Medali, które zostaną po zawodach w wyniku niskiej frekwencji nie można zwrócić. Pojawiają się straty, których można uniknąć zamawiając partiami w Modern Forms.

Jak zamówić odpowiednią ilość medali?

Przy założeniu, że w biegu weźmie udział 1000 osób można zamówić pierwszą partię medali opiewającą na 70% prognozowanej liczby. Takie rozwiązanie zabezpiecza budżet organizatorów na wypadek, gdyby na starcie nie pojawiła się planowana liczba sportowców. Kolejną partię można domówić wtedy, gdy liczba zgłoszeń przekroczy wspomniane 70%. Może się okazać, że również domówiona ilość nie wystarcza. W takiej sytuacji Modern Forms wychodzi klientom naprzeciw i realizuje tak zwane zamówienia na ostatnią chwilę!

Szukasz inspiracji? Zobacz nasze realizacje: http://socialhub.modernforms.pl/

Metalowe medale na zawody

Jak zamówić medale na kilka dni przed zawodami?

Trzeba jednak pamiętać, że wielkość przedstartowego domówienia nie powinno przekroczyć 10% całości zamówienia. Przewidywany czas wyprodukowania takiej partii medali wynosi 3 dni, ale należy dodać do tego jeszcze 24 godziny na przygotowanie towaru do wysyłki i czas dostawy określony w regulaminie dostawcy.

Wysyłka medali po zawodach

Może się zdarzyć, że z różnych przyczyn medali zabrakło i nie każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wysyłka medali po zawodach. Wystarczy wtedy zamówić u nas konkretną liczbę medali i podać dane adresowe uczestników – resztą zajmiemy się my.

Jeśli chcesz zamówić oryginalne, personalizowane medale – skontaktuj się z naszym działem handlowym http://produkcjamedali.pl/kontakt/

Zapisz

Zapisz