Płaskie puchary Modern Forms
Płaskie puchary sportowe – wygodne w transporcie
19 października 2017
Modern Forms z innowacyjnym produktem na PSI 2018
6 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Modern Forms będzie promować swoje produkty nad Bałtykiem

Konferencja

W dniach 22-24 listopada w Jarosławcu odbędzie się Konferencja Szkoleniowa Organizatorów Imprez Biegowych w Polsce organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Biegów. Będzie to świetna okazja do dyskusji o najważniejszych kwestiach dotyczących tej tematyki.

Poznajemy i wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów

Ogromnie cieszymy się, że mamy możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Spotkania i rozmowy z organizatorami zawodów sportowych są dla nas niezwykle ważne. Dzięki nim możemy jeszcze lepiej poznać ich oczekiwania oraz problemy pojawiające się przy realizacji przedsięwzięć, jakimi są np. imprezy biegowe. Chcemy, aby oferowane przez nas produkty były „szyte na miarę” potrzeb naszych odbiorców.

Innowacyjne medale zyskują coraz większą popularność

Jest to nasze kolejne spotkanie ze środowiskiem sportowym. Z doświadczenia wiemy, że przemierzanie przez nas setek kilometrów i prezentowanie naszych produktów na różnych imprezach ma sens. Obserwujemy, że oferowane przez nas medale i statuetki robią wrażenie nie tylko na organizatorach, ale przede wszystkim – na samych sportowcach. Rynek przepełniony jest jednokolorowymi odlewami oraz chińskimi, mało atrakcyjnymi trofeami sportowymi, dlatego też Klienci bardzo chętnie sięgają po nasze niecodzienne medale i statuetki.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje: http://socialhub.modernforms.pl/