Konferencja
Modern Forms będzie promować swoje produkty nad Bałtykiem
17 listopada 2017
Modern Forms w elitarnym gronie firm jako członek PIAP-u
18 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Modern Forms wkracza na zagraniczny rynek ze swoim innowacyjnym produktem – 1000 wystawców z niemal 40 krajów, w tym my na PSI 2018 (wiodących europejskich targach branży promocyjnej) w Düsseldorfie, w Niemczech.

PSI 2018 – Wiodąca europejska wystawa produktów promocyjnych

PSI jest częścią Reed Exhibitions (największego międzynarodowego organizatora specjalistycznych targów). Wystawa produktów promocyjnych odbywa się w Düsseldorfie każdego roku i jest najważniejszym miejscem spotkań w europejskim przemyśle produktów promocyjnych (17 000 agencji / dystrybutorów, ok. 100 producentów, importerów, ciekawe innowacje, trendy, nowe kontakty biznesowe – cenny wgląd w rynek i szansa na zaprezentowanie oryginalnych produktów promocyjnych).

Więcej informacji na stronach:
https://www.psi-messe.com/en/
https://www.psi-messe.com/en/Home/That-s-PSI/58/

Najlepsze i najnowsze realizacje Modern Forms

Od zawsze mieliśmy w sobie pasję do tworzenia rzeczy innych, nieszablonowych. Takich, które pozytywnie zaskoczą Klienta. Ta wystawa jest dla nas szansą na pokazanie potencjału, który od dawna w nas drzemie i którego efektem są nasze produkty.
Modern Forms jako wystawca na PSI 2018 zaprezentuje swój innowacyjny produkt: metalowe medale teksturowane przestrzennie, wyjątkowe statuetki i trofea z indywidualną grafiką, grawerem, dowolną dedykacją. Pokażemy, że dzięki wykorzystaniu naszej autorskiej technologii teksturowania przestrzennego produkujemy medale o każdym kształcie, w pełnym kolorze, z efektem 3D, w połączeniu z różną kombinacją materiałów. Nawet przy wielotysięcznych nakładach jesteśmy w stanie personalizować każdy produkt z osobna.

Zobacz galerię naszych oryginalnych medali i statuetek http://socialhub.modernforms.pl/
Poznaj bliżej nasze innowacyjne produkty https://modernforms.pl/co-oferujemy/

Zaprezentujemy nasze najlepsze i najnowsze realizacje, z których jesteśmy szczególnie dumni. Mamy kolejne nowatorskie pomysły, które niebawem wdrożymy i zapewne przedstawimy na PSI 2019.

Zapraszamy do naszego stoiska:

Targi produktów promocyjnych w Düsseldorfie
Stoisko Modern Forms: E47, Hall 10.
9-11 stycznia 2018 r.