Modern Forms po raz czwarty na międzynarodowych targach RemaDays 2019

Modern Forms2019-02-07
medale na zamowieniemedale sportoweotwieracze na zamowieniestatuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Będziemy tam! Po raz czwarty! Zapraszamy do naszego stoiska. Jak co roku jesteśmy otwarci na wymianę doświadczeń, budowę efektywnych relacji handlowych. Chcemy Ci przede wszystkim pokazać nowe, designerskie produkty, z których jesteśmy dumni.

Nasze stoisko

Lokalizacja – stoisko Modern Forms znajduje się w hali F, numer stoiska: I16.
Termin: 13-15 lutego 2019 r.
Sektor targowy: Gifts World.
Eksponowane produkty: oryginalne medale 2,5D, 3D, o oryginalnych kształtach, w pełnym kolorze, personalizowane, wieloelementowe. Statuetki i trofea od prostych, minimalistycznych form po nietypowe rzeźby bogato zdobione, z efektem 3d, pełną personalizacją, z przeróżnych materiałów fantazyjnie łączonych. Nieszablonowe otwieracze ze stali nierdzewnej, o każdym kształcie, monochromatyczne lub wielobarwne, tworzące spójne kolekcje z medalami i statuetkami.

Więcej o samych targach uzyskasz na stronie http://www.remadays.com/pl/o-targach/

A oto przedsmak tego, co zobaczysz w pełnej okazałości, przy stoisku Modern Forms

Zobaczysz nowoczesne medale, niesamowite statuetki i trofea oraz unikatowe otwieracze – wielokrotnie nagradzane za ciekawy design w prestiżowych konkursach. Są efektem połączenia rzemieślniczego kunsztu (ręczna obróbka) z artyzmem indywidualnych projektów. Udoskonalone, mocno kreatywne, z dbałością o polską jakość. Jeszcze ciekawsze niż rok temu!

Jeśli chcesz zobaczyć więcej przed Targami – przejdź do naszej rozbudowanej galerii http://socialhub.modernforms.pl/

Jesteś pod wrażeniem naszych produktów? Masz okazję nas docenić!

Zagłosuj na statuetkę

Nasza statuetka o wymownej nazwie „KOLOSALNY DESIGN” została wyróżniona i zakwalifikowała się do drugiego etapu XVI Edycji Prestiżowego Konkursu Korony Reklamy 2019. Jeśli i Ty widzisz w niej potencjał, urzekła Cię ciekawą formą, sposobem wykonania – zagłosuj na nią!


Wyróżniona statuetka Korony Reklamy 2019

 


Statuetki biznesowe, drewniane Korony Reklamy 2019

Tak, chcę oddać głos! Jak mogę to zrobić?

  1.  Głos na statuetkę możesz oddać podczas pierwszych dwóch dni targowych (13-14 lutego), w hali PTAK WARSAW EXPO Nadarzyn. Otrzymasz formularz głosowania.
  2. Możesz oddać po jednym głosie na dowolne produkty z listy produktów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. Jeśli chcesz oddać głos na naszą statuetkę, miej to na uwadze.
  3. Czy typowana przez Ciebie statuetka wygra dowiesz się podczas finału – 15 lutego 2019 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej w Hali E.

Powspominajmy… Modern Forms na pierwszych targach REMADAYS

Pierwszy raz na Targach RemaDays pojawiliśmy się 4 lata temu. Zupełnie nieplanowana obecność, typowa spontaniczna decyzja – dostaliśmy informację, że ma odbyć się jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie i… musieliśmy tam być. Dwa tygodnie przed samymi targami zdecydowaliśmy – jedziemy, mamy co pokazać, czym się pochwalić, możemy wnieść nową wartość, świeże spojrzenie do branży reklamowej. A że zawsze chcemy być kreatorami, zrobić coś swojego, niepowtarzalnego – przygotowaliśmy nietypowe stoisko, samodzielnie wykonane, wg własnego pomysłu, z rur hydraulicznych powstały regały. I tak się zaczęła nasza przygoda z RemaDays. Pierwszy udział w Targach bardzo nas zaskoczył, wiedzieliśmy, że nasz produkt może się podobać, ale że na taką skalę to… na tamten moment była to miła niespodzianka. Co 10 sekund wręczaliśmy medal. Rozdaliśmy ok. tysiąc medali. Dziś już wiemy, co wywołało taką lawinę zainteresowania. Medale metalowe, z pełnym nadrukiem, pełną kolorystyką nie wpływającą na cenę, wykonane w technologii 2,5 D, 3D – były świetną alternatywą dla medali tłoczonych, odlewanych. Do dziś Klienci to doceniają.

Pierwsze Targi RemaDays wspomina Marta Onyszczuk – Dyrektor Generalny Modern Forms.


Jakie jeszcze niespodzianki czekają na Ciebie? Masz szansę wygrać na loterii TELEWIZOR SAMSUNG 55” UHD

Więcej szczegółów uzyskasz na stronie Loteria promocyjna Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2019

Gdzie nas jeszcze możesz zobaczyć?

Będziemy na Targach w Anglii, na stadionie Wembley. Dlaczego tam? Bo Smmex International London stara się być o krok przed rozwojem rynku, aby dostarczać odwiedzającym innowacyjne produkty i usługi. A nasza marka doskonale wpisujemy się w tę ideę.
Zapraszamy do naszego stoiska – 4 marca 2019, nr stoiska:  15.

Więcej informacji o Targach na stronie https://www.smmex.co.uk/