Modern |Forms na targach RemaDays 2018
MODERN FORMS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH REMADAYS 2018
6 lutego 2018
Modern Forms SPORTBIZ EXPO stoisko nr 3
Prezentacja oferty przed całą branżą sportową na targach SPORTBIZ EXPO
21 marca 2018
Pokaż wszystkie

Modern Forms sponsorem 8 edycji Wieczoru Branżowego PIAP

Modern Forms jako gospodarz na Wieczorze Branżowym PIAP 2018

Od 2015 roku jesteśmy członkiem organizacji PIAP (Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych), ale tym razem wystąpiliśmy w zupełnie innej roli – jako sponsorzy. Nasze wyjątkowe statuetki wręczono jubilatom PIAP 2018 podczas Wieczoru Branżowego PIAP, który odbył się 8 lutego w Restauracji Stixx Bar&Grill w Warszawie. Było niesamowicie, mnóstwo pozytywnych emocji, ciekawych osób, wymiana doświadczeń, miło spędzony wieczór w znakomitym towarzystwie kolegów i koleżanek po fachu.

O członkostwie Modern Forms w PIAP możesz przeczytać na stronie https://modernforms.pl/modern-forms-w-elitarnym-gronie-firm-jako-czlonek-piap-u/

Statuetki jubileuszowe jako gest solidarności z branżowymi kolegami i koleżankami

Prowadzę firmę i wiem ile to kosztuje wyrzeczeń, ciężkiej pracy, ale też ile to daje satysfakcji, zwłaszcza jeśli ktoś to doceni. Dla jednych zwykłe dziękuję, dla innych statuetka jest nagrodą, potwierdzeniem, że warto ciężko pracować. Budzisz się rano, patrzysz na trofeum i myślisz: ktoś to zauważył, to co tworzę, produkuję naprawdę się komuś podoba. Warto to robić, nawet jeśli czasem wszystko wokół krzyczy: po co Ci to, rzuć ten biznes, odpocznij, wyśpij się, zrzuć odpowiedzialność na innych. Sponsorowanie tego wyjątkowego wydarzenia to taki mój osobisty gest solidarności z przedsiębiorcami, branżowymi kolegami/koleżankami. A statuetki, które dopracowaliśmy do perfekcji, symbolem uznania i bodźcem motywującym do dalszych sukcesów, kolejnych jubileuszy.

Marcin Bosek – CEO firmy MODERN FORMS

Modern Forms sponsorem statuetek jubileuszowych dla członków PIAP 2018

Podczas uroczystej Gali PIAP wręczono statuetki z okazji okrągłych Jubileuszy Firm Członkowskich. Jubileusze 2018 świętowały firmy: Chocolate Land, Paul Stricker, Fabryka Smyczy, Easy Gifts, CAPIRA creative product, Trober Polska, OOH Magazine, Macma Polska, Mid Ocean Brands Polska, Spark Promotions, Artystik Poland Group, MAXIM Ceramics, MART, TUBUS, ASGARD, A.S.S.-3 Ewa Skoczeń, Polski Drukarz, AWIH, Jaguar Tomasz Chwiłowicz. Wszystkim Jubilatom 2018 serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Stworzyliśmy wyjątkowe statuetki na jubileusz firmy – takie, jakie sami chcielibyśmy dostać

Statuetki na jubileusz firmy dla członków PIAP 2018

Oryginalne statuetki jubileuszowe PIAP 2018 produkcji Modern Forms.

Statuetki jubileuszowe to prawdziwy majstersztyk – nowoczesna, biznesowa forma, nieregularny kształt, kolorystyka spójna z logo PIAP oraz personalizowany nadruk z dedykacją.

Materiał: stal szczotkowana pokryta bezbarwnym lakierem.
Panel i wklejka: stal szczotkowana 3 mm.
Podstawa: stal szczotkowana 4 mm.
Liczba: 19 statuetek jubileuszowych.
Personalizacja: nadruk UV.

Zbliża się jubileusz Twojej firmy, lub inne ważne wydarzenie, które chcesz uczcić w wyjątkowy sposób – zleć nam wykonanie oryginalnych statuetek na zamówienie https://modernforms.pl/kontakt/

Zachęcamy gorąco do obejrzenia naszego najnowszego katalogu Modern Forms 2018 https://modernforms.pl/katalog/

Dla takich właśnie chwil tworzymy statuetki

Ten uśmiech, ta duma, to zadowolenie – dla takich chwil projektujemy statuetki, dla takich momentów trwa nieraz godzinami burza mózgów, bo chcemy stworzyć arcydzieło, a nie zwykły produkt. Statuetki tak prawdziwe i tak wyjątkowe – jak chwile, w których przechodzą do rąk nagrodzonych. Tak też było i tym razem. Tworząc projekt mieliśmy przed oczami obraz tryskających energią jubilatów, uśmiechniętych przedsiębiorców, pełnych pozytywnych emocji właścicieli firm.

Sprawdź naszą pełną ofertę statuetek na zamówienie http://statuetki-trofea.pl/

Zainspiruj się – zobacz największą internetową galerię statuetek naszej produkcji

Wręczenie statuetek jubileuszowych PIAP 2018

Wręczenie statuetek jubileuszowych produkcji Modern Forms PIAP 2018

Wręczenie statuetki z okazji jubileuszu firmy PIAP 2018

Podsumowując wieczór branżowy PIAP…

Była lampka dobrego wina, nastrojowa muzyka, ale przede wszystkim była to świetna okazja do konstruktywnych rozmów, wymiany doświadczeń, spostrzeżeń dotyczących branży i nawiązaniu nowych znajomości. Wszystko w aurze zdrowej konkurencji i dobrych relacji. Mogliśmy porozmawiać o aktualnych wydarzeniach branżowych, przedstawić swój punkt widzenia oraz wysłuchać opinii przedstawicieli innych firm członkowskich na temat sytuacji na rynku. A przede wszystkim mogliśmy zobaczyć jak nasze statuetki jubileuszowe budzą tak wiele pozytywnych emocji – to dla nas bezcenne.

Źródło: http://www.piap-org.pl