Statuetki Modern Forms
Pokaz możliwości Modern Forms na Festiwalu Marketingu 2017
11 września 2017
Metalowe medale
Medale na zamówienie – kupuj partiami w Modern Forms
28 września 2017
Pokaż wszystkie

Modern Forms sponsorem Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania

Modern Forms sponsorem VIII Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania

Modern Forms zostało sponsorem VIII Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania, która odbędzie się 21-24 września w Krakowie. To największe forum pływackie w Polsce, gdzie spotykają się praktycy, trenerzy, działacze i instruktorzy, aby wymieniać się doświadczeniami, podnosić poziom swojego warsztatu i wspólnie pracować na przyszłość naszego pływania.

Celem Konferencji jest propagowanie, rozwój i polepszanie warunków treningowych i rozwojowych dla polskich pływaków. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli znani specjaliści i praktycy, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Jak mówią sami organizatorzy, „spotkanie stanowi doskonałą okazję do dyskusji nad programami szkoleniowymi oraz do omówienia dotychczasowych wyników przygotowań i szkolenia zawodników, w tym reprezentantów Kadry Seniorów i Juniorów.”

Nasze zaangażowanie w Konferencję to nie tylko okazja do promocji naszych medali i statuetek, ale przede wszystkim możliwość wsparcia polskiego środowiska pływackiego. Mamy nadzieję, że krakowskie spotkanie przyczyni się do wyniesienia naszego pływania na nowy poziom – mówi Marcin Bosek, CEO Modern Forms.

VIII Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa Trenerów Pływania odbędzie się 21-22 września w kompleksie krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Zapraszamy do udziału i rozmowy przy naszym stoisku.

Więcej informacji na temat Konferencji znaleźć można na stronie: http://mozp.pl/konferencja/index.html