Modern Forms sponsorem Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania

Modern Forms2017-09-18

Modern Forms zostało sponsorem VIII Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania, która odbędzie się 21-24 września w Krakowie. To największe forum pływackie w Polsce, gdzie spotykają się praktycy, trenerzy, działacze i instruktorzy, aby wymieniać się doświadczeniami, podnosić poziom swojego warsztatu i wspólnie pracować na przyszłość naszego pływania.

Celem Konferencji jest propagowanie, rozwój i polepszanie warunków treningowych i rozwojowych dla polskich pływaków. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli znani specjaliści i praktycy, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Jak mówią sami organizatorzy, „spotkanie stanowi doskonałą okazję do dyskusji nad programami szkoleniowymi oraz do omówienia dotychczasowych wyników przygotowań i szkolenia zawodników, w tym reprezentantów Kadry Seniorów i Juniorów.”

Nasze zaangażowanie w Konferencję to nie tylko okazja do promocji naszych medali i statuetek, ale przede wszystkim możliwość wsparcia polskiego środowiska pływackiego. Mamy nadzieję, że krakowskie spotkanie przyczyni się do wyniesienia naszego pływania na nowy poziom – mówi Marcin Bosek, CEO Modern Forms.

VIII Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa Trenerów Pływania odbędzie się 21-22 września w kompleksie krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Zapraszamy do udziału i rozmowy przy naszym stoisku.

Więcej informacji na temat Konferencji znaleźć można na stronie: http://mozp.pl/konferencja/index.html