Modern Forms na Targach OneDay Roadshow 2016

Modern Forms2016-09-22

Z przyjemnością wzięliśmy udział w jednym z najbardziej liczących się wydarzeń reklamowego świata – targach OneDay Roadshow. Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych produktów reklamowych – medali i statuetek, i z dumą możemy pochwalić się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających zarówno w Warszawie i Chorzowie, jak i w Berlinie.

Udział w Targach OneDay Roadshow 2016 to dla nas wyjątkowa możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z klientami i wzmocnienia wizerunku naszej firmy. Zdaliśmy ten egzamin na piątkę – zaprezentowane przez nas nowoczesne statuetki i barwne medale wyróżniały się i przyciągały uwagę gości, zachwycając ich swoją formą i oryginalnym designem, a my z dumą odpowiadaliśmy na wszystkie pytania, przedstawiając szczegółowo ofertę Modern Forms.

Nasza obecność na Targach przyniosła nowe możliwości – nawiązaliśmy obiecujące kontakty biznesowe, spotkaliśmy specjalistów z branży reklamowej i mieliśmy możliwość poznania ciekawych produktów i usług oferowanych przez inne firmy.


Medale i statuetki na zamówienie

Statuetki i medale na targach reklamowych

Podczas Targów OneDay Roadshow stoisko Modern Forms cieszyło się dużą popularnością, a zaprezentowane przez nas statuetki i medale wzbudzały nie tylko zainteresowanie, ale i zachwyt. Pokazaliśmy wyjątkowe produkty, które wykonujemy na indywidualne zamówienia: oryginalne metalowe medale, designerskie statuetki sportowe i firmowe, niebanalne trofea, wyróżnienia i odznaczenia.

Zobacz nasze STATUETKI http://statuetki-trofea.pl/realizacje/

Zobacz nasze MEDALE http://produkcjamedali.pl/galeria/

Odwiedzający nasze stoisko goście mogli zobaczyć zaprojektowane i wyprodukowane przez nas medale i statuetki. Postawiliśmy na różnorodność, w związku z czym zwiedzający mogli podziwiać oryginalne produkty wykonane m.in. z:

  • obrabianego ręcznie drewna (również egzotycznego),
  • stali nierdzewnej,
  • aluminium,szkła,
  • pleksi,
  • laminatu.


    Medale i statuetki - produkcja

Zadbaliśmy o to, aby nasze stoisko było atrakcyjne i interesujące. Wyeksponowane przez nas medale sportowe o oryginalnych, niekonwencjonalnych kształtach i barwnych wstążkach robiły wrażenie na gościach Targów, którzy zatrzymywali się u nas na dłużej i chętnie podziwiali nasze pozostałe realizacje.

Specjalnie na Targi OneDay Roadshow 2016 opracowaliśmy katalogi reklamowe, w których przedstawiliśmy nie tylko oferowane przez nas produkty, ale również misję Modern Forms i ideę firmy.

Modern Forms – katalog 2016

Chcesz zapytać o nasze produkty – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI https://modernforms.pl/nasza-marka/kontakt/

Medale okolicznościowe na Targi OneDay Roadshow 2016