Nasz innowacyjny produkt w OOH Magazine

Modern Forms2017-02-09
medale na zamowieniestatuetki na zamowienie

Masz okazję poznać bliżej nasz innowacyjny produkt – oryginalne medale i statuetki. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Marcinem Boskiem – założycielem i CEO firmy MODERN FORMS. Wywiad został opublikowany w OOH Magazine – magazynie o szeroko pojętej reklamie i skutecznym marketingu!

Dowiesz się m.in jak otrzymać kilkumilionową dotację na innowację, czy i dlaczego opłaca się wdrażać innowacyjne pomysły, gdzie leży innowacyjność naszych produktów, skąd wziął się pomysł na zupełnie nowe podejście do tworzenia medali i statuetek oraz jakie mamy plany na przyszłość.

PRZECZYTAJ WYWIAD http://pub.oohmagazine.pl/OOH/OOH129_MODERN.pdf

Dotacje i innowacje Katalog OOH magazine

Dotacje i innowacje wywiad z Marcinem Boskiem SEO Modern Forms

Poznaj nas i naszą historię nieco bliżej

Na początku tworzyliśmy typową agencję reklamy, produkowaliśmy standardowe produkty, jak wiele podobnych firm z branży reklamowej. Nasz sposób działania był przewidywalny. Przełomem było nietypowe zamówienie klienta. Chciał u nas zamówić medale, ale oczekiwał czegoś więcej niż typowe, chińskie krążki z naklejką czy grawerem, a nie stać go było na medale odlewane. Pytanie, czy jesteśmy w stanie wykonać medal o nieco innym kształcie niż okrągły, ale w rozsądnej cenie nakreśliło nam inną drogę. To nas zainspirowało – tym bardziej że od dawna mieliśmy w sobie pasję do tworzenia rzeczy innych, nieszablonowych, atrakcyjnych dla Klienta i duży potencjał. Czekaliśmy na taki właśnie moment i wykorzystaliśmy szansę.

I tak powstały pierwsze medale z różnych lekkich materiałów np. pleksi, drewno, dibond. Potem kolejne i kolejne – lepsze, oryginalniejsze, trwalsze, tworzone w najróżniejszych kształtach. Wsłuchiwaliśmy się w potrzeby Klientów, dzięki temu zawsze mogliśmy sprostać ich oczekiwaniom. Kiedy Klientom zaczęły przeszkadzać zbyt lekkie materiały, rozpoczęliśmy eksperymenty z cięższymi np. metalem.

Zobacz nasze oryginalne statuetki http://statuetki-trofea.pl/

Mieliśmy coraz więcej zamówień i powiększające się grono zadowolonych Klientów, którzy do nas wracali i raczyli nas miłymi opiniami. To nas budowało i umacniało w przekonaniu, że droga którą obraliśmy jest nam przeznaczona. Zmieniliśmy profil działalności, by wyspecjalizować się w spersonalizowanych produktach. I to dziś procentuje.

Wypracowaliśmy technologię hybrydową (obróbka CNC z druku, 2,5D oraz 3D), na tyle wydajną, że dzięki niej możemy produkować medale i statuetki w kilkutysięcznych nakładach, w bardzo krótkim czasie. Ta nowoczesna technologia otwiera nam szerokie pole możliwości – jesteśmy w stanie tworzyć medale o dowolnych kształtach, w połączeniu z różną kombinacją materiałów, przy jednoczesnym wykorzystaniu teksturowania przestrzennego w pełnym kolorze. Nawet przy masowej produkcji możemy personalizować każdy produkt z osobna.

Skupiamy się na produktach wykonywanych na indywidualne zamówienie – jesteśmy nie tylko wykonawcami, ale przede wszystkim doradcami i projektantami. Współpracujemy z klientami, którym zależy na tym, by medal czy statuetka była realnym wyróżnieniem i dobrze wyglądającą pamiątką z wyjątkowego wydarzenia.Nie boimy się wyzwań, wręcz przeciwnie, czekamy na takie. Na koncie mamy kilka nietypowych realizacji np. puchary teksturowane przestrzennie, betonowe statuetki z kolorowym nadrukiem, medale świecące w nocy, statuetki z materiałów ekologicznych. Mieliśmy przyjemność realizować zlecenia dla renomowanych firm, organizatorów imprez sportowych i kulturalnych, fundacji, instytucji samorządowych. Współpracowaliśmy np. z Rolls-Royce, Legrad, Groupon, Eurobild, International Paper, PGE, mBank, czy Nike.

Mamy apetyt na więcej. W 2017 roku za cel postawiliśmy sobie wkroczenie z innowacyjnym produktem na rynek zagraniczny. W związku z nową technologią mamy także zamiar wdrożyć nowe produkty i usługi.

Dziś możemy powiedzieć, że mieliśmy dobry pomysł na innowację. Od początku istnienia firmy stawialiśmy na kreatywność, innowacyjność i indywidualne podejście do Klienta, i to głównie pomogło nam osiągnąć sukces.