Katalogi produktów

Pobierz wybrany katalog

Nadruk z efektem 3D, laserowa precyzja wycięcia, pełna paleta barw – brzmi wspaniale, ale tak naprawdę jak prezentuje się taki efekt w rzeczywistości? Jeśli chcesz się przekonać, zanim złożysz zamówienie na swoje statuetki, trofea, gadżety reklamowe bądź medale sportowe, zajrzyj do naszych katalogów.

W Modern Forms dbamy o każdy szczegół – także prezentację naszych realizacji Klientom. W tym celu stworzyliśmy serię katalogów, w których prezentujemy rezultaty pracy naszych specjalistów – zarówno z zespołu grafików, tworzących projekty, jak też techników dających życie realizacjom. Prezentery dostępne na stronie Modern Forms pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości, co do wyglądu końcowego realizacji. Zaprezentowane zostały na ich łamach detale decydujące o efekcie WOW i składające się na niego.

A co jeśli katalog to za mało? Śpieszymy z odpowiedzią i pomocą! Jeśli chcesz dokładnie zapoznać się z naszymi materiałami, technikami i efektami, jakie dają, skontaktuj się z naszymi opiekunami Klienta – z pewnością pomogą w podjęciu decyzji. Podobnie, jak próbki naszych realizacji, które możemy bezpłatnie udostępnić.