Zawsze w (nowoczesnej) formie...

Od początku działalności lubiliśmy być o krok przed konkurencją. To dlatego jako pierwsi na rynku nagród wprowadziliśmy metodę nadruku z efektem 3D, dzięki której nasze produkty są jedyne w swoim rodzaju. Stale unowocześniamy wykorzystywaną technologię, rozwijamy park maszynowy i doskonalimy własne umiejętności.

Unikatowy produkt

Dzięki naszej autorskiej technologii stworzymy dla Ciebie produkty w każdym kształcie i o dowolnej barwie, z oryginalnymi ażurami oraz formami przestrzennymi. Sięgamy po różnorodne materiały, w tym ekologiczne. Wykorzystywany przez nas nadruk z efektem 3D wyczujesz pod opuszkami palców.

Zawsze na czas

Korzystamy z materiałów od lokalnych dostawców oraz dysponujemy własnym parkiem maszynowym. Dzięki temu możemy zaoferować Ci maksymalnie krótki czas produkcji – już od 5 dni roboczych. Gwarantujemy produkcję i dostawę w terminie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Obsługa z górnej półki

Od momentu pierwszego zapytania Twoje zamówienie zostaje objęte opieką Indywidualnego Opiekuna Klienta, z którym jesteś w stałym kontakcie. Do Twojej dyspozycji jest nasz zespół projektantów i doradców. Możesz na nas liczyć aż do momentu samego wydarzenia, a pełna odpowiedzialność za współpracę jest po naszej stronie.

Dokładnie tak, jak chcesz

Nasza swoboda produkcji przekłada się na Twoją wygodę realizacji zamówienia. U nas ograniczasz koszty – masz możliwość domawiania partiami, nawet tuż przed wydarzeniem, co oznacza, że zamawiasz dokładnie tyle produktów, ile rzeczywiście potrzebujesz. Wyprodukujemy dla Ciebie od 1 sztuki do kilkudziesięciu tysięcy, dopasowując się do Twojego budżetu.