Zespół

Dział handlowy

Dobry kontakt to podstawa. To podkreślają Klienci, którzy do nas wracają. Od chwili pierwszego kontaktu Twoje zamówienie trafia pod opiekę Indywidualnego Opiekuna Klienta. Produkt jest już gotowy? Nasze wsparcie nie kończy się na wysłaniu paczki pod Twój adres. Branża eventowa nie ma dla nas tajemnic. Wiemy, że nawet w ostatniej chwili może się okazać, że wydarzenie musi zostać przełożone na inny termin lub że zgłosiła się większa liczba uczestników niż zakładałeś. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i sprawdzonymi rozwiązaniami w takich sytuacjach. Chcemy mieć pewność, że wszystko udało się tak, jak zaplanowałeś. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Dział graficzny

Podobno graficy zawsze zaczynają od pustej kartki. U nas jest inaczej – zaczynamy od rozmowy. Na podstawie przekazanych wytycznych przystępujemy do pracy. Jeżeli nie masz gotowego projektu lub pomysłu na to, jak mają wyglądać Twoje nagrody, nasz zespół przygotuje projekt, który w 100% odda charakter Twojego wydarzenia. Masz już swoją wizję lub projekt? Nie możemy się doczekać, by przystąpić do jego realizacji. Jeśli będzie to pomocne, stworzymy prototyp Twojego zamówienia.

Dział produkcji

Dbałość o detale i precyzja na każdym etapie. Tak pracuje Dział Produkcji, który odpowiada za finalny efekt Twojego zamówienia. Ci ludzie wiedzą, jak, wykorzystując maszyny i technologie dostępne na całym świecie, stworzyć unikatowy produkt, który nie jest w zasięgu naszej konkurencji. Ciągłe ulepszanie i powiększenie parku maszynowego oraz doskonalenie umiejętności naszego zespołu – właśnie tak Modern Forms idzie do przodu.

Dział badań i rozwoju

Tutaj dzieje się magia. Pracownicy tego działu testują dostępne rozwiązania, następnie modyfikują je i doskonalą. Ponadto trzymają rękę na pulsie nowoczesnych technologii, przyszłych potrzeb rynku i co najważniejsze – znają produkt i park maszynowy od A do Z. Trzeba przyznać – poprzeczkę stawiają sobie wyjątkowo wysoko. To dzięki ich zaangażowaniu masz gwarancję, że otrzymasz od nas produkt, jakiego nie widziałeś nigdy wcześniej.