Zespół

Handlowcy

Głosy tej sympatycznej gromadki wiele osób zna ze słuchawki. Opiekunowie klienta, bo o nich mowa, dogrywają szczegóły, przekazują wasze poprawki i zachwyty grafikom oraz nabijają tysiące kroków krążąc między biurem a produkcją, doglądając Waszych zamówień. Są z wami od pierwszego telefonu lub maila aż po wysyłkę, a nawet dłużej. Doradzają, negocjują ceny i dbają, by wszystko było na tip-top.

Graficy

Czasem trudno utrzymać im na wodzy kolorowe pomysły, ale stają na głowie, by klienci wpadli w zachwyt za każdym razem, gdy otrzymują gotowe medale i statuetki. To oni tworzą od podstaw projekty naszych produktów ALBO wcielają w życie wasze pomysły. Kreatywni, profesjonalni i świetnie znający możliwości maszyn – to najkrótszy opis naszych grafików.

Produkcja

Mróweczki z produkcji to prawdziwa siła sprawcza w Modern Forms. Bez ich zaangażowania, precyzji, czasem kilku mocniejszych słów i tupania nóżką nigdy nie udałoby nam się zrealizować tylu wspaniałych projektów. Kiedy event zbliża się wielkimi krokami, oni zagęszczają ruchy, pracują za dwóch (albo trzech!), by nawet najmniejszy brelok dotarł do ciebie na czas.

Rozwój produktu

Ten zespół to prawdziwa wybuchowa mieszanka. Nie wiemy, jakim cudem taki asortyment technicznego myślenia i (czasem) szalonych pomysłów mieści się w tak niewielkim pomieszczeniu, jak ich biuro. Nasze maszyny znają na wskroś, a mimo tego, wciąż chcą z nich wycisnąć więcej i więcej. To oni odpowiedzialni są za testowanie, wymyślanie i badanie nowych rozwiązań.