Dla zwierzat

W galerii produktów Modern Forms znajdziesz wiele przykładów breloków personalizowanych, produkowanych na indywidualne zamówienia. Projektujemy breloki sportowe i breloki okolicznościowe, w różnych kształtach i rozmiarach, wykończone nadrukiem UV.

Bądź blisko i miej zawsze przy sobie dobre wspomnienia, dzięki personalizowanym brelokom. Są to małe gadżety, które możesz przypiąć do kluczy, torebki albo zawiesić w samochodzie. 

Dzięki wyjątkowemu designowi wyróżnią Cię w tłumie, nadając torebce czy plecakowi wyjątkowy charakter, a do tego nie pozwolą Ci zgubić cennych przedmiotów. 

Breloki, dzięki swojej uniwersalności mogą podróżować razem z Tobą, a przy okazji przypominać o dobrych chwilach z turnieju sportowego czy wydarzenia okolicznościowego. Są dobrym narzędziem i dyskretną pomocą w promowaniu marki.

Firma Modern Forms specjalnie na Twoje zamówienie wyprodukuje breloki na każdą okazję. Jesteśmy otwarci na wizje i pomysły naszych klientów. Do każdego złożonego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o szczegóły, co sprawia, że nawet w mniejszych przedmiotach takich jak breloki, wzór będzie prezentował się znakomicie, a logo sponsora czy organizatora wydarzenia – dokładnie odwzorujemy. Materiały, których używamy są wysokiej jakości, co sprawia, że będziesz mógł cieszyć się unikatowymi brelokami na długo.

Wkładamy serce w naszą pracę, ponieważ za cel przyjęliśmy sobie stworzenie perfekcyjnych produktów, które zdobędą maksimum satysfakcji klientów.

+48 798 873 873