Sportowe

Wykonujemy spersonalizowane identyfikatory w różnych kształtach i kolorach. Zapoznaj się z ofertą i wyposaż w nie uczestników, z dumą prezentuj swoją firmę lub organizację.

Jeśli przygotowujesz duże wydarzenie i szukasz najlepszego sposobu jak ułatwić organizację, albo chcesz zadbać o podział usprawniający pracę w firmie, to przychodzimy Ci z pomocą! Z myślą o tłumnych zgromadzeniach sportowych, wielkich koncertach i dużych korporacjach. Ogólnie mówiąc – wszędzie, gdzie otaczamy się masą nieznajomych osób – tam przydadzą się nasze oryginalne identyfikatory wysokiej klasy i jakości.

Nie lubimy chaosu. Nieraz przekonaliśmy się, że porządek i harmonia neutralizują stres i zdenerwowanie. Nasze przedmioty są świetnym rozwiązaniem, by mieć jak największa kontrolę nad wydarzeniem i zapewnić ci spokój.

Dzięki identyfikatorom produkowanym przez Modern Forms w łatwy sposób odróżnisz pracowników od gości. Dodatkowo nie będziesz musiał za każdym razem pytać o imię, lub o pełnioną funkcję. Oprócz zaoszczędzenia czasu i ułatwienia organizacji te gadżety poprawią bezpieczeństwo eventu. Ponadto pozwolą na dyskretne promowanie marki

+48 798 873 873