Świąteczne

Doskonałą pamiątką i reklamą są magnesy sportowe i magnesy okolicznościowe, które utrwalą wspomnienia z otrzymanych doświadczeń lub wydarzeń. Mogą one również stanowić jeden z elementów zestawów jako dodatek do statuetek, medali i pinsów.

Wśród dużych nagród w Modern Forms znajdziesz również mniejsze pamiątki, które stale będą przypominać o pewnych wydarzeniach.

To oryginalny upominek, przypominający o dobrych chwilach, za każdym razem gdy się go dostrzeże np na lodówce. Może być motywacją do działania, a także spełniać funkcję użytkową – np. podtrzymując ważne karteczki z zapiskami na lodówce. Magnesy metalowe wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie, dlatego mogą być doskonałym dodatkiem na tablice, czy szafki.

Magnesy używa się również jako przedmiot reklamowy. Często są rozdawane na prezentacjach, promocjach i innych wydarzeniach. Umieszczając logo firmy na powierzchni, właściciel rozwija markę, czyniąc ją bardziej znaną i podatną na wyszukiwanie.

Jako element dekoracyjny magnes może zawierać obrazek, logo firmy lub drużyny sportowej albo po prostu abstrakcyjny motyw związane z wydarzeniem. Dzięki specjalnym technologiom używanym w firmie Modern Forms wzory nanoszone na magnesy zachowują trwałość przez długi czas.

+48 798 873 873