Kolarstwo

W galerii Modern Forms znajdziesz mnóstwo propozycji pięknych projektów medali sportowych i okolicznościowych, stworzonych na indywidualne zamówienie przez polską firmę.

Medale to dla nas coś więcej niż zwykły przedmiot. W polskiej kulturze od lat kojarzy się on z wyrażeniem uznania, z szacunkiem i wyróżnieniem obdarowanej osoby. Jest to symbol wygranej, przezwyciężenia trudu, wspięcia się na wyższy szczebel, zakończenia pewnego etapu i rozpoczęcia czegoś wielkiego.

Medale wykorzystuje się nie tylko w sporcie, ale również w kulturze czy sferze biznesowej – tak zwane medale okolicznościowe. Wręczenie takiego spersonalizowanego podarku, przypominającego o jakimś dokonaniu to dobry pomysł na wyróżnienie zawodnika, ucznia, uczestnika konkursu czy pracownika.

Firma Modern Forms to producent spersonalizowanych medali na różne okazje. Tworząc nasze produkty dbamy o potrzeby klienta. Zaprojektujemy dla Ciebie unikatowy produkt, dokładnie według twoich wskazówek lub pomożemy w doborze grafiki. Posiadamy bogatą ofertę kształtów i kolorów medali, stosujemy nowoczesne technologie tj. nadruk UV, lasery i kreatywnie łączymy materiały – w tym ekologiczne. Wykonujemy medale drewniane, ze sklejki, z pleksi, metalowe, stali czarnej, nierdzewnej i lustrzanej. Przy produkcji stawiamy nacisk na detale.

Nasza firma wkłada całe swoje serce i wiele lat doświadczeń, by każde zamówienie było wyjątkowe oraz wykonane z największą starannością i precyzją.

+48 798 873 873