Medale okolicznościowe dla zwierząt

Wychodzimy z założenia, że zwierzak to najlepszy przyjaciel człowieka. Zawsze będzie cieszyć się dobrymi chwilami razem z nami, a w gorszych momentach – będzie naszym wsparciem.

W Modern Forms jesteśmy przyjaciółmi zwierząt, pamiętamy o nich i doceniamy piękny czas spędzony z nimi. Chcemy naszym pupilom dać od siebie coś więcej niż ulubiony przysmak. Coraz popularniejsze są biegi z psem – Canicross.

Dla naszych klientów tworzymy spersonalizowane przedmioty w różnych kolorach i kształtach. W ofercie znajdziesz m.in. wykonane na zamówienie breloki, które Twój mały przyjaciel może zawsze mieć przy sobie. Zadbaj o to, by zwierzak miał oryginalną obroże z wyjątkowym gadżetem.

Ponadto możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by wiernie odwzorować Twoje wizje. Cechuje nas dbałość o detale. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz być pewien, że prezent dla zwierzaka będzie wyjątkowy i starannie wykonany. Zachęcamy do inspiracji i zapoznania się z naszą ofertą w kategorii „dla zwierząt”.

+48 798 873 873