Medale sportowe bocci

Bocci to dyscyplina sportowa, która wywodzi się z Włoch. Niewiele osób wie, że dyscypliną paraolimpijską stała się w latach 90. W Polsce nie jest jeszcze aż tak popularna, ale wierzymy, że w szybko będzie się to zmieniać.

W Modern Forms myślimy przyszłościowo i z wyprzedzeniem dodajemy kategorie sportowe, które małymi kroczkami podbijają serca ludzi.

Tworzymy nagrody dla zwycięzców – ludzi poświęcających swój czas i ogromne pokłady energii, aby znaleźć się na szczycie. Realizujemy także zamówienia na produkty, które mają na celu promowanie i informowanie o bocci. Chcemy docierać do każdego zakątka, motywować do działania i wynagradzać włożony wysiłek, również na rynku międzynarodowym. Decydując się na nasze produkty, możesz mieć pewność, że otrzymana rzecz będzie wykonana z najwyższej jakości produktów dostępnych na rynku – a co za tym idzie – będzie niezwykle trwała. Oferujemy statuetki, medale, odzież z nadrukiem, otwieracze, magnesy i wiele innych. Kształt i kolor każdego z nich dobieramy indywidualnie na zamówienie klienta. Cechuje nas dbałość o detal i profesjonalne podejście. Dołożymy wszelkich starań, by zamówienie 1:1 zgadzało się z Twoją wizją.

+48 798 873 873