Medale sportowe e-sport

Odkąd dostęp do Internetu stał się tak powszechny jak możemy to dziś zaobserwować, e-sport bije rekordy popularności. Jest to niezapomniana przygoda i okazja, by nie ruszając się z miejsca móc mierzyć się z ludźmi z całego świata. Natomiast nawet w tym – z pozoru łatwym sporcie –  widzimy długie treningi, masę rozczarowań i złości, ale także radość i możliwość wygrywania. Chcemy nagrodzić trud i czas poświęcony na wirtualnych bitwach.

E-sport w dużej mierze zrzesza młodych ludzi z wielkimi marzeniami, a my – widzimy w nich cząstkę siebie, dlatego pragniemy ich motywować i nagradzać. Wszystko po to, by utrwalili sobie, że nic nie idzie na marne, a upór w dążeniu do celu jest bardzo ważny w każdym aspekcie życia.

Jeśli potrzebujesz nagród w rywalizacjach e-sportowych to mamy dla Ciebie coś idealnego. Tworzymy spersonalizowane nagrody – statuetki, medale i inne. Sam ustalasz kształt i kolory przedmiotu, a my dokładamy wszelkich starań, by wiernie odwzorować Twój pomysł. Nie boimy się wyzwań, więc jeśli wizja zrodzona w Twojej głowie jest dość szalona – powiedz nam o niej!

Wspólnie stworzymy niepowtarzalne pamiątki, które przez lata będą zwracać na siebie uwagę i pozwolą powrócić do pięknych i wzruszających momentów.

+48 798 873 873