Medale sportowe gry karciane

Gry karciane od dawna podbijają serca ludzi. Są świetną rozrywką dla młodych i dorosłych oraz pełnią rolę integratora na różnych spotkaniach. Gry karciane mogą być też traktowane jako dyscyplina sportowa. A najbardziej znany wśród nich jest poker.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się mistrzostwa pokerowe. W Polsce rozgrywki w grach karcianych odbywają się w bardziej kameralnych gronach. 

W dodatku mamy wspaniałych graczy, którzy –  jakby się mogło wydawać – zawsze mają Asa w rękawie i potrafią wyjść zwycięsko otrzymując nawet najbardziej słabą talię. Wierzymy, że te osoby kiedyś będą mogły mierzyć się w najbardziej prestiżowych zawodach, zdobywając miejsca na podium.

Żeby zmotywować do treningów Modern Forms przygotowuje spersonalizowane nagrody, a wśród nich medale, statuetki lub drobniejsze gadżety. O wyglądzie naszych realizacji decyduje klient. Wierzymy, że wspólnie dokładnie oddamy charakter wydarzenia i stworzymy przedmioty, które będą pamiątką wzruszających chwil i wielkich zwycięstw.

+48 798 873 873