Medale sportowe inne sportowe

Bardzo często jesteśmy zaskakiwani przez naszych klientów, opowiadają nam o nowych sportach, albo o tych rzadziej występujących, co stanowi dla nas nowe ciekawe wyzwanie. W Modern Forms podejmujemy rzuconą rękawicę i od razu bierzemy się do pracy. 

Tworzymy statuetki, medale, odzież z nadrukiem i gadżety takie jak magnesy, otwieracze czy przypinki. Wszystko, co wychodzi spod naszych rąk jest hołdem dla sportowców z najróżniejszych dziedzin.

Chcemy podziękować za poświęcony czas, energię, wyrzeczenia i trud włożony w każdy trening oraz za dostarczanie niezapomnianych wrażeń. Podziwiamy sportowców i chcemy nagrodzić każdego za swoją pracę. 

Dla naszych klientów tworzymy produkty według ich wizji, a jeśli takiej nie mają, staramy się poznać ich oczekiwania i spełnić je najlepiej jak potrafimy.

W produkcji używamy wysokiej jakości materiałów, ponieważ chcemy, by nasze produkty były trwałe i mogły towarzyszyć zawodnikom przez długi czas. Używamy między innymi druku UV, który nie tylko jest wyczuwalny pod opuszkami palców, ale również pozwala precyzyjnie nanieść zaprojektowany wzór.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, bo chcemy, żeby każdy czuł się wyjątkowo.

+48 798 873 873