Medale sportowe lekkoatletyka

Jeśli jesteś organizatorem albo sponsorem wydarzeń sportowych to przejrzyj ofertę firmy Modern Forms. Znajdziesz tutaj statuetki, medale i inne niezbędne upominki, które będą świetną alternatywną do rozwiązań z przeszłości. Na życzenie klienta wykonamy przedmioty z nawiązaniem do skoku wzwyż, rzutu oszczepem, biegami czy inną dyscypliną. Nasze produkty dodadzą unikatowego charakteru wydarzeniu, a także mogą stać się promocją wydarzenia i patronującej marki.

Dobry zawodnik w lekkoatletyce powinien znać dokładne możliwości swojego ciała i stosować przemyślaną taktykę. Podstawowe konkurencje w lekkiej atletyce mają swoje źródła w historii. Już w Starożytnej Grecji organizowano igrzyska, które tak samo opierały się na naturalnym ruchu człowieka takim jak: chód, skok, rzut, pchnięcia i bieg. 

Dawniej zwycięzców igrzysk obdarowywano wieńcami oliwnymi z gałęzi świętej oliwki albo dawano im prawo do wzniesienia swojego posągu. Dziś ta perspektywa stała się przestarzała i teraz traktuje się to nieco inaczej. Nie chcemy żeby zwycięzcy po otrzymanej nagrodzie spoczęli na laurach. Preferujemy taki wybór nagród by były motywatorem do dalszych treningów.

+48 798 873 873