Medale sportowe piłka nożna

Dla piłkarzy Modern Forms przygotowało statuetki, medale i różne inne gadżety, które staną się przypomnieniem głównego celu. Oferujemy produkty wysokiej jakości i o uniwersalnym, spersonalizowanym wyglądzie, by długo i w indywidualny sposób motywować do pięcia się na szczyt.

W 2018 roku zawiązaliśmy współpracę z jedną z największych konferencji w środowisku piłkarskim, co spowodowało, że możemy być bliżej sportu i jeszcze głębiej poznać potrzeby naszych klientów. Piłka nożna jest wspaniałym przykładem na to jak ważna jest współpraca. Każdy element musi być idealny, by całość układanki była perfekcyjna. W Moden Forms idziemy tym samym tropem. W naszej pracy ważny jest końcowy efekt pracy zespołowej, dlatego doceniamy pracę każdej jednostki. 

Piłka nożna podbija serca dzieci i dorosłych, z resztą nie bez powodu jest naszym sportem narodowym. Dzieciaki już od najmłodszych lat podczas zajęć wychowania fizycznego tylko czekają by móc w nią zagrać. W prawie każdej miejscowości jest aktywnie działający klub piłkarski, a odbywające się mecze za każdym razem zrzeszają całe rodziny.

Niesamowite kariery piłkarzy zazwyczaj zaczynają się na szkolnym podwórku, dlatego trzeba zrobić wszystko, gdy ułatwić im treningi. Wychodzimy z założenia, że dobra motywacja jest kluczem do sukcesu, dlatego drobne upominki mogą całkowicie zmienić postrzeganie i stać się motorem do działania.

+48 798 873 873