Medale sportowe piłka ręczna

Dla tych, którzy przepadają za aktywnością z piłką, świetnym sportem będzie piłka ręczna. Jest to dyscyplina sportowa uprawiana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W meczu biorą udział dwie przeciwne drużyny, a każda z nich liczy po siedmiu zawodników.

Chociaż piłka ręczna jest nieco mniej popularnym sportem jak piłka nożna, dostarcza tak samo dużo adrenaliny i niezapomnianych emocji niezależnie od tego, czy rozgrywana jest na szczeblu międzynarodowym czy lokalnym.

Dla uczestników rozgrywek w kategorii “piłka ręczna” przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody takie jak medale i statuetki, które będą wyróżnieniem, oraz wspaniałą pamiątką dokonań zawodnika lub całej drużyny.

Z myślą o podziękowaniu sponsorom możemy wykonać odzież z nadrukiem lub drobne gadżety takie jak breloki, magnesy czy otwieracze do napojów – z logiem i innymi istotnymi informacjami promującymi wydarzenie i markę.

Wszystkie przedmioty mają spersonalizowany wygląd, który w całości będzie oddawał charakter wydarzenia, czyniąc go niepowtarzalnym i wyjątkowym.

+48 798 873 873