Medale sportowe sporty siłowe

Do sportów siłowych zaliczamy między innymi: podnoszenie ciężarów, strongman, crossFit czy przeciąganie liny. W porównaniu do innych dyscyplin sporty siłowe są wyjątkowo wymagające. Nie należy ich uprawiać bez odpowiedniej wiedzy i stroju, przygotowania i rozgrzewki,  żeby nie narażać się na poważne kontuzje. Wymagają większej ilości treningu, a co za tym idzie – dużego poświęcenia.

Modern Forms swoimi realizacjami chce pokazać, że czasami warto jest włożyć całego siebie w swoje hobby. Tworzymy medale, statuetki i inne drobne gadżety, które nie tylko będą wspaniałą nagrodą dla najlepszych zawodników, ale również mogą pomóc w rozgłaszaniu informacji o wydarzeniu wraz promocją dla jego organizatorów czy sponsorów.

Oferujemy oryginalność, personalizowany wzór, niezawodną trwałość i gwarancję, że umieszczony wzór i logo będą znakomicie odwzorowane.

Nasze nagrody w kategorii “sporty siłowe” dzięki swojemu innowacyjnemu wyglądowi, oraz użytej przy produkcji nowocześniej technologii – sprawdzą sią zarówno na zawodach lokalnych i tych odbywających się na arenie międzynarodowej.

+48 798 873 873