Medale sportowe sporty walki

Sporty walki nie od dziś cieszą się duża widownią, klasyfikujemy je na te oparte na uderzeniach – tak jak najpopularniejszy ze wszystkich boks, na chwytach – judo, oparte na walce z bronią – jak szermierka – i inne.

Sporty walki są niezwykle trudnym sportem, podczas którego zawodnik nie tylko doświadcza bólu fizycznego ale i psychicznego. Z jego głowy nie znika pytanie “ile jeszcze wytrzymam?”, a upór i chęć wygranej są wyczuwalne z daleka.

Patrzymy z podziwem na treningi i rywalizacje w tej dyscyplinie.

Z myślą o organizatorach albo sponsorach wydarzeń sportowych przygotowaliśmy unikatowe produkty, które docenią trud. W naszej ofercie znajdziesz statuetki, medale, a także mniejsze gadżety. Ich zadaniem jest wynagrodzenie czasu i sił poświęconych na sportowych zmaganiach. Oprócz tego, jest to dobry pomysł na promocję wydarzenia i marki sponsorującej niezapomniane emocje.

Firmę Modern Forms wyróżnia dbałość o detale – nie musisz się obawiać czytelność wzoru, a Twoje logo będzie starannie odwzorowane. W produkcji wykorzystujemy nowoczesną technologię – czyli podniesiony wydruk z efektem przestrzeni, przez co poczujesz go pod opuszkami palców. Dodatkowo realizujemy pomysły naszych klientów. Do nich dopasowujemy kolory i tworzymy najróżniejsze kształty – a temu wszystkiemu przyświeca jeden cel – stworzyć wyjątkowe nagrody, które będą niesamowitą pamiątką przez długi czas.

+48 798 873 873