Medale sportowe sporty wodne

Sporty wodne zwykle kojarzą się nam z piaszczystą plażą, szumem fal i powiewem przyjemnie ciepłego wiatru, ale i z pływaniem. Być może Cię zaskoczymy, ale tworząc produkty w kategorii “sporty wodne” nie zamykamy się tylko na pływaniu. Wśród sportów wodnych rozróżniamy te pod wodą, w wodzie i nad wodą, a oznacza to tylko jedno – w Modern Forms tworzymy zarówno dla nurków, żeglarzy czy surferów i innych.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy od początku istnienia naszej firmy pozwala nam na coraz to śmielsze motywy. Indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia. Potrafimy perfekcyjnie odwzorować morskie fale czy surfera ze swoją ulubioną deską. Ponadto dzięki wykorzystywanym przez nas technologiom i wysokiej jakości materiałom wzór doskonale widoczny i trwały. Cechuje nas dbałość o detal, specjalizujemy się w dokładnym odwzorowaniu logo sponsora lub organizatora wydarzenia.

Jeśli jesteś związany z organizacją zawodów w sportach wodnych to w naszej ofercie znajdziesz o wiele więcej niż statuetki, nasz asortyment zawiera też medale, magnesy, otwieracze i inne nagrody. Dodatkowo jesteśmy miłośnikami innowacji i ciągle myślimy o poszerzeniu oferty o kolejne upominki. 

+48 798 873 873