Medale sportowe sporty zimowe

Sporty zimowe takie jak narciarstwo, łyżwiarstwo, snowboard czy inne zrzeszają miłośników zimowych warunków i sporej dawki adrenaliny, która napędza zawodnika ruszającego po wygraną. Uczestnikom sportów w tej kategorii nie straszne warunki takie jak: niskie temperatury czy zimny wiatr.

Warto zauważyć, że zawodnicy biorący udział w takich sportach wyróżniają się niespotykanym zapałem, odwagą i motywacją. Czerpią radość nawet z porażek, bo wiedzą, że praca jaką włożyli w trening nie poszła na marne i wkrótce znów powalczą o podium.

Dla organizatorów oraz sponsorów szukających wyjątkowych nagród na zimowe rywalizację mamy coś specjalnego. Znajdziesz u nas statuetki, medale i wiele innych gadżetów, którymi nie tylko nagrodzisz zwycięzców, ale także wypromujesz wydarzenie czy swoją markę. 

Nie ważne czy potrzebujesz medalu w kształcie łyżwy, czy statuetki przedstawiającej snowboardzistę – spełniamy wszystkie wizje klienta. Produkujemy też drobne gadżety takie jak otwieracze, breloki czy magnesy w dowolnym, wybranym przez Ciebie kształcie i kolorze. 

Wspólnie z Firmą Modern Forms stworzysz unikatowe upominki, które będą świetną pamiątką dla wielbicieli tych mroźnych sportów.

+48 798 873 873