Medale sportowe tenis stołowy

Tenis stołowy powstał w latach 80’ i zdobył swoją popularność prostotą zasad i przyjemnością jaką czerpie się z gry. Jest sportem uniwersalnym, nie wymaga użycia siły, ani odpowiedniej masy i wzrostu. Mogą go trenować kobiety i mężczyźni w każdym wieku.

Tenis stołowy znany jest też jako ping pong. Uczestniczą w nim dwie lub cztery osoby, stojące po przeciwnych stronach stołu. Ich zadaniem jest odbijanie piłeczki rakietką nad siatką, w ten sposób aby odbiła się na połowie stołu należącej do przeciwnika.

Popularność tego sportu sprawiła, że do tej pory firma Modern Forms miała przyjemność realizować wiele nagród w tej kategorii. Charakter wydarzeń był bardzo różnorodny, od charytatywnych rozgrywek – w których brały udział dzieci i dorośli, by wspólnie spędzając czas i jednocześnie czyniąc dobro – do profesjonalnych zawodów, gdzie zawodowcy dawali pokaz pełnych adrenaliny, zaciętych walk.

W kategorii “tenis stołowy” oferujemy statuetki, medale, puchary i inne przedmioty, które w odpowiedni sposób uhonorują zwycięzcę, a także będą dla niego pamiątką oraz motywacją do dalszych treningów i sięgania po kolejne nagrody.

+48 798 873 873