Sporty walki

Produkujemy otwieracze na wszystkie możliwe okazje – otwieracze, które łączą w sobie funkcjonalność z oryginalnym designem. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i realizacji.

Jesteś fanem przydatnych gadżetów? Może rozglądasz się za drobnymi upominkami dla uczestników konkursów? Być może szukasz oryginalnego pomysłu na podziękowanie gościom za przybycie na Wasze wydarzenie? Albo po prostu szukasz śmiesznych akcentów do umilenia letnich wieczorów ze znajomymi?

W swojej pracy między innymi posługujemy się podniesionym drukiem UV czyli teksturowaniem przestrzennym. Tylko od 2020 roku łącznie wyprodukowaliśmy niemal 30 tysięcy otwieraczy dostosowanych do różnych potrzeb i wydarzeń, a z dnia na dzień tworzymy ich coraz więcej. Nasi klienci wciąż potrafią zaskakiwać nas wspaniałymi pomysłami, a my skrupulatnie dążymy do spełniania ich najśmielszych oczekiwań.

W naszej ofercie znajdziesz całą masę zrealizowanych zleceń. Produkowaliśmy w różnych kategoriach, dlatego nic nie może nas zatrzymać przy wykonywaniu zamówienia. Postaw na naszą firmę, zamów otwieracze na Twoje wydarzenie, odbierz produkt i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

+48 798 873 873