Nagrody specjalne

U nas zobaczysz wyjątkową galerię statuetek sportowych i okolicznościowych. Wykonujemy je na indywidualne zamówienia, aby były idealnie dopasowane do wydarzenia.

Statuetki pięknie prezentują się ozdabiając biuro, kącik sportowca, jak i zwykłe domowe wnętrze. W ofercie firmy Modern Forms posiadamy wiele rodzajów statuetek. Od minimalistycznych form w stonowanych barwach do nieszablonowych kształtów o kolorach żywcem wyciągniętych z palety barw.

Tym co nas cechuje jest indywidualne podejście do klienta i jego zamówienia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W naszych realizacjach posługujemy się między innymi wysokim nadrukiem UV czyli teksturowaniem przestrzennym wyczuwalnym pod opuszkami palców. Idealnie odwzorowujemy Twoje logo ponieważ wiemy jak ważna jest firma i jej rozpoznawalność. Każde logo przenosimy na statuetki z największą dokładnością. 

Stawiamy na zadowolenie naszych klientów i właśnie dlatego, żeby wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafimy, realizację zamówienia rozpoczynamy starannie przygotowując projekt. Nie możemy zajrzeć do Twojej głowy i zobaczyć czego pragniesz, ale dzięki naszym grafikom możemy wspólnie to wyobrażenie zilustrować.

+48 798 873 873