Statuetki okolicznościowe dla pracowników

Nie ma dobrej firmy bez wspaniałych pracowników i rzetelnych pracodawców. To oni wspólnie budują markę, dbają o produkt, promocje i pozyskują klientów. Za swoją pracę powinni być docenieni, a nagrodą nie zawsze musi być premia czy awans. Nasza firma podpowiada, żeby najlepszych pracowników nagrodzić. Otrzymanie medalu czy statuetki to znak, że przełożony dostrzega ich wysiłek i jest wdzięczny za dobrze wykonaną pracę.

Każda okazja jest dobra, żeby wręczyć upominek. Dla pracownika mogą to być znakomite wyniki, wysoka sprzedaż, wieloletni staż, dobra obsługa klienta czy szybka realizacja projektu. A dla pracodawcy – rozwój firmy, dobra organizacja w miejscu pracy albo organizacja częstych i przydatnych szkoleń dla swoich pracowników.

Biznes to współpraca, wsparcie i wzajemna motywacja. W Modern Forms tworzymy narzędzia, którymi inspirujemy i doceniamy. W naszej ofercie znajdziesz medale, statuetki i wiele innych przedmiotów, do dowolnej aranżacji. Potrafimy stworzyć przedmioty w każdym kształcie i kolorze, co sprawia, że jesteśmy elastyczni i potrafimy wyczarować coś pasującego do każdej okazji.

Złóż zamówienie w Modern Forms, pokaż swojemu pracownikowi albo pracodawcy, że świetnie wykonuje swoje obowiązki i zdopinguj go do dalszej pracy na wysokim poziomie.

+48 798 873 873