statuetki okolicznościowe gratulacje i podziękowania

Firma Modern Forms specjalizuje się w nagradzaniu, podziękowaniach i gratulacjach. Dla naszych klientów tworzymy spersonalizowane produkty takie jak statuetki, odzież z nadrukiem czy medale o różnych kształtach. Tutaj znajdziesz przedmioty o różnorodnym designie od minimalistycznych form do skomplikowanych kształtów w każdym kolorze.

Jesteś wdzięczny za dobrą organizację wydarzenia? A może odchodzisz z pracy i chcesz podziękować współpracownikom za długie lata szybkiej i sprawnej komunikacji, dzięki której osiągnęliście najlepsze wyniki? Albo chcesz pogratulować zespołowi z sąsiedniego działu zrealizowania ważnego projektu?

Zaskocz wyróżnioną grupę ludzi niebanalnymi pamiątkami, a nawet kawałkami osobistych historii. Wykorzystywane przez nas wysokiej jakości materiały sprawią, że pamięć o pięknych chwilach będzie trwała przez długie lata.

Spersonalizowany wygląd, niebanalne rozwiązania i wysoka trwałość to coś, co wyróżnia naszą markę. Razem z naszymi klientami chcemy doceniać wspaniałych ludzi, dlatego wkładamy całe serce w naszą pracę.

+48 798 873 873