Statuetki okolicznościowe jubileuszowe

Jeśli szukasz prezentów, które mogły by uczcić pamięć jakiegoś wydarzenia, lecie istnienia firmy, świętować rocznicę, wynagrodzić wieloletnich pracowników, albo obdarować jubilatów, to mamy dla ciebie coś wyjątkowego. To na takie okazje produkujemy specjalne nagrody. Jubileusze i rocznice są bliskie naszym sercom, dla nas ważne jest docenianie tych, którzy przez lata dają z siebie tak wiele, nie traktują swojej pracy jak przykrego przymusu, ale jak szansę do zaistnienia i rozwoju.

Wiemy jak ważne są poprawa umiejętności i nieustanne dążenie do wyznaczonych celów. Jak ważne jest uczczenie kolejnych lat trwania i rozwoju firmy. Podczas obchodów jubileuszy i rocznic możemy zauważyć determinację i upór, przezwyciężające wszystko, co demotywujące i słabe. To dobra okazja do podsumowania całokształtu pracy i świętowania wygranych pojedynków.

W Firmie Modern Forms wierzymy, że pojedyncze puzzle muszą idealnie z sobą współgrać, żeby całość układanki była perfekcyjna. Na podobnej zasadzie działa ścieżka kariery, od pierwszego dnia w pracy, do przejścia na emeryturę. Nagradzamy szczególnie tych, którzy wyróżniają się niesamowitym oddaniem i są gotowi do działania w każdym momencie.

+48 798 873 873