Statuetki okolicznościowe nagrody specjalne

W Modern Forms wychodzimy z założenia, że każdego trzeba nagradzać, zwłaszcza za szczególne osiągnięcia. Wiemy jak trudne jest zaczynanie od zera i pracowanie na własny sukces. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że bez jakiegokolwiek odzewu człowiek łatwo się poddaje.

Swoją pracą chcemy wspierać tych stawiających dopiero pierwsze, niepewne kroki i tych, którzy właśnie dokonali tego, co kiedyś wydawało się bajką, albo pięknymi marzeniami – sięgnęli szczytu. Właśnie w takich sytuacjach nadchodzi ten moment, gdy musimy otworzyć nasz “sejf” z nagrodami specjalnymi. 

W naszej kategorii “nagrody specjalne” znajdziesz statuetki, medale i inne projekty przygotowane na zamówienie, które mają na celu szczególne wyróżnienie wybitnych dokonań. Wszystkie wykonane przez nas produkty są tworzone na podstawie wizji naszych klientów, którą staramy się wiernie odwzorować, przy pomocy doświadczenia zdobytego od czasu istnienia firmy Modern Forms. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiałów, by upominki były trwałe i wzbudzały radość przez długi czas. Dbamy o perfekcyjne przedstawienie szczegółów i niepowtarzalny wygląd. Wkładamy w swoją pracę całe serce, ponieważ wierzymy, że w drodze na szczyt ważne są umiejętności i prawdziwe emocje.

+48 798 873 873