Statuetki okolicznościowe naukowe

Powszechny jest fakt, że nauka jest wielką potęgą. To właśnie jej zawdzięczamy tak wiele: rozwój medycyny, ochrona środowiska, kosmologia czy to czym posługujemy się na co dzień zaczynając od elektryczności, po samochody i Internet. Chcemy nagrodzić naukowców za wiele lat żmudnych badań, rozwiązywanych zagadek i odkryć napędzających naszą planetę. To dzięki Wam codziennie na całym świecie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają życie.

Firma Modern Forms również zawdzięcza wam sporo rzeczy, bez których nasza praca stałaby się ciężka i nieefektywna, dlatego poszerzając naszą ofertę o kolejne kategorie ujęliśmy również „naukowe” realizacje.

Jeśli organizujesz lub sponsorujesz nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki to dobrze trafiłeś. Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalne przedmioty o unikatowych kształtach i kolorach. W naszych realizacjach używamy wysokiej jakości materiałów oraz posługujemy się między innymi podniesionym nadrukiem UV czyli teksturowaniem przestrzennym wyczuwalnym pod opuszkami palców. Produkty marki Modern Forms są spersonalizowane i dostosowane do wydarzeń. Kierujemy się wizją zleceniodawcy, ponieważ za główny cel obraliśmy spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów

+48 798 873 873