Statuetki okolicznościowe patriotyczne

Jako Polacy strzeżemy naszej wieloletniej i skomplikowanej historii, pielęgnujemy kulturę, pamięć i zabytki. Co roku w okresie obchodów Święta Odzyskania Niepodległości czy Święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja, można zaobserwować w oknach czy balkonach budynków powiewające na wietrze flagi – znak, że jesteśmy dumni z tego kim jesteśmy.

Firma Modern Forms wspiera pamięć i uroczyste wydarzenia, pielęgnując historię i przypominając o dokonaniach naszych przodków. Z myślą o uroczystych jubileuszach, obchodach czy konkursach w tematyce narodowej stworzyliśmy patriotyczne przedmioty. Statuetki, medale, otwieracze, koszulki i inne – o wzorach nawiązujących do symboli państwa. Przykładowo – nasze przypinki będą wyjątkowym podkreśleniem charakteru uroczystości. Wręczane medale – uhonorowaniem osób, związanych z ważnymi dokonaniami. Natomiast statuetki to wspaniała nagroda w konkursach, które czczą najistotniejsze wydarzenia z przeszłości.

Realizując zamówienia nasza firma zawsze staje na wysokości zadania. Dbamy o detale i z największą precyzją odwzorowujemy loga marek finansujących, bądź organizujących uroczystości. Decydując się na naszą ofertę otrzymujesz gwarancję szybkiego wykonania i możliwość domówienia brakującej ilości sztuk produktów, nawet tuż przed wydarzeniem.

+48 798 873 873