Statuetki okolicznościowe pro-ekologiczne

Z roku na rok rośnie świadomość ludzi z zakresu ekologii. Coraz więcej osób publicznych i znanych firm decyduje się na szerzenie idei eco. Firma Modern Forms włącza się do akcji! Wiemy jak ważne jest środowisko, minimalizowanie odpadów i recykling. Cieszymy się, że myśl proekologiczna intensywnie dociera do wielu krajów, w tym również do Polski.

Chcemy wspierać rynek przyjazny planecie, dlatego wprowadziliśmy produkty pro-ekologiczne, recyklingowe, które wykonane są z materiałów takich jak wysokiej jakości tektura introligatorska pochodząca w 100% z segregowanej makulatury lub np. zestawienie tektury z elementami drewna czy płyta recyklingowa sprasowana a nawet eco pleksa.

Nie ważne czy jest to wydarzenie sportowe czy okolicznościowe – zaskocz wszystkich uczestników wydarzenia stawiając na medale i statuetki, które wspierają środowisko. Produkty wykonane z materiałów recyklingowych będą świetnym dopełnieniem eventów propagujących piękno natury i zdrowy styl życia.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Bez względu jego rodzaj czy materiał wykonania dajemy Ci gwarancję, że zamówione produkty zostaną wykonane z dbałością o detale, a spersonalizowany kształt i kolor podkreślą charakter wydarzenia.

+48 798 873 873