Statuetki okolicznościowe świąteczne

Nawet w okresie świąt nie zwalniamy tempa pracy, a wszystko po to, żeby obdarować rodzinę, pracowników i znajomych. To również w tym czasie odbywa się najwięcej wydarzeń, konkursów dla dzieci, albo akcji charytatywnych, do których chętnie się przyłączamy. 

Święta to czas prezentów, niesienia pomocy i czynienia dobra. W Modern Forms chętnie wykonujemy mikołajowe medale, choinkowe statuetki, walentynkowe serca, wielkanocne nagrody czy inne przedmioty z naszej oferty w motywie świątecznym.

Cechuje nas wszechstronność, potrafimy wykonać przedmioty o różnym charakterze: od minimalistycznych form po szalone, ekstrawaganckie kształty w różnych kolorach. Dbamy o detale w wykonywanych przez nas produktach, dlatego możesz być pewien, że jeśli będziesz chciał umieścić na nich swoje logo, to odwzorujemy je z najwyższą starannością. Materiały, z których korzystamy na co dzień są wysokiej jakości, dlatego gwarantujemy, że składając zamówienie w Modern Forms magia świąt pozostanie z Tobą na długo.

Obejrzyj nasze realizacje z kategorii „świąteczne” i zainspiruj się do stworzenia swojego przedmiotu w świątecznym klimacie.

+48 798 873 873