Statuetki okolicznościowe wydarzenie branżowe

Jesteś organizatorem lub sponsorujesz wydarzenia branżowe? Zadbaj o najwyższy poziom eventu i zamów nasze produkty. Oferujemy spersonalizowane statuetki, medale, a także pomniejsze produkty takie jak otwieracze, magnesy i breloki tworzone dla zwycięzców i dla tych którzy wymagają specjalnego uhonorowania. 

Nadaj wydarzeniu wyjątkowy charakter, pomyśl o detalach, które sprawią, że uczestnicy wydarzenia będą zachwyceni zarówno jego przebiegiem, jak i pomysłowością dodatków.

Produkty firmy Modern Forms są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Cechuje nas dbałość o szczegóły – możesz być pewien, że zarówno wzór przedmiotu, jak i umieszczone na nim logo Twojej firmy będzie idealnie odwzorowane. Oferujemy artykuły w przeróżnych kształtach i z użyciem dowolnego koloru z całej palety barw. Gwarantujemy, że takie spersonalizowane upominki, zostaną na długo w pamięci uczestników wydarzenia. 

W produkcji wykorzystujemy naszą autorską technologię – czyli wydruk z efektem podniesienia, który jest odczuwalny pod opuszkami palców. Jeśli stawiasz na jakość, a przy tym jesteś fanem nieszablonowego wyglądu to zajrzyj do nas, zainspiruj się i obdaruj uczestników wydarzenia wyjątkowymi podarunkami.

+48 798 873 873